Nie żyje polityk Prawa i Sprawiedliwości
Sebastian Tylman, Facebook, Goniec.pl

Tragiczne doniesienia z drogi wojewódzkiej o numerze 727 w Radestowie pod Przysuchą. Kierowca osobówki potrącił starszą kobietę, a następnie z pełnym impetem uderzył w betonowy przepust. Nie żyją trzy osoby, w tym polityk Prawa i Sprawiedliwości.

Sebastian Tylman, polityk Prawa i Sprawiedliwości nie żyje

„Kierujący samochodem marki subaru 38-letni mężczyzna jadąc przez Rusinów potrącił 70-letnią kobietę, a następnie stracił kontrolę nad prowadzonym przez siebie pojazdem i uderzył w betonowy przepust. Piesza zginęła na miejscu, natomiast w samochodzie śmierć poniosła dwójka pasażerów.” – potwierdza zdarzenie rzecznik prasowy mazowieckiej policji, podinsp. Katarzyna Kucharska.

Jak wstępnie przekazała policja, przyczyną wypadku była prawdopodobnie nadmierna prędkość. Kierowca samochodu osobowego został zabrany do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Jedną z osób, która zginęła w wypadku był Sebastian Tylman, polityk Prawa i Sprawiedliwości bardzo dobrze rozpoznawalny w regionie. Jak informuje portal Goniec.pl, Sebastian Tylman najpierw był radnym Platformy Obywatelskiej. W latach 2006-2014 zasiadał w Radzie Miejskiej w Łodzi. Po 2014 roku związał się z Prawem i Sprawiedliwością. „Z poparciem nowej partii znów próbował dostać się do rady miasta, lecz tym razem sztuka ta mu się nie udała.” – czytamy w rzeczonym źródle. Sebastian Tylman miał 42 lata. Był również wykładowcą akademickim. Osierocił dwójkę dzieci.

źródło: Gazeta Wrocławska, Goniec.pl, media

Zobacz również: