Kurdej-Szatan

Kurdej-Szatan przypuszczalnie poniesie kolejne, dotkliwe konsekwencje swojego skandalicznego zachowania. Pojawiają się doniesienia jakoby aktorka miała stracić następne kontrakty.

Zamieszanie wokół Kurdej-Szatan ciągle trwa

Przypomnijmy, iż z powodu swojego wulgarnego wpisu w mediach społecznosciowych w życiu celebrytki doszło do prawdziwego trzęsienia ziemi. Nazywając funkcjonariuszy Straży Granicznej „mordercami” aktorka naraziła się nie tylko zwykłym Polakom, ale również swoim pracodawcom.

Niedawno prezes TVP Jacek Kurski przekazał, iż aktorka straciła posadę w popularnym serialu „M jak Miłość”. „W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków. B. Kurdej-Szatan nie bedzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br.” – napisał w mediach społecznościowych szef telewizji publicznej.

Warto wspomnieć o reakcji sieci Play, której twarzą od kilku lat jest Basia Kurdej-Szatan. Przedstawiciele telefonii wydali krótkie oświadczenie, w którym odcieli się od słów aktorki. „Wiadomości publikowane na jej prywatnych profilach w mediach społecznościowych wyrażają jej opinię i nie są w żadnym wypadku stanowiskiem Play” – napisał popularny operator.

Teraz okazuje się, że być może sieć komórkowa będzie zmuszona podjąć bardziej stanowcze kroki wobec Kurdej-Szatan. Pojawiły się doniesienia, jakoby niektóre środowiska domagały się, aby Play zakończył współpracę z celebrytką. Wielu otwarcie mówi nawet o bojkocie. Oczywiście wszystko z powodu skandalicznego wpisu aktorki na temat Straży Granicznej.

Dodatkowo, osoba związana z Polsatem twierdzi, iż gwiazda raczej nie może liczyć na kontrakty ze stacją. Co prawda, w tej chwili celebrytka występuje w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, jednak mało prawdopodobne wydaje się, aby współpraca z celebrytką była kontynuowana po zakończeniu show. „Nie było takich pomysłów, żeby rozważać obecność Kurdej-Szatan w jakimkolwiek programie rozrywkowym innym niż „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Nie sądzę, żeby po tych aferach współpraca była mocniej kontynuowana” – wyjaśnia.

Źródło: Super Express, Pudelek, wmeritum.pl, Twitter

Zobacz również: