Świat według Kiepskich
Foto: YouTube

„Świat według Kiepskich” to jeden z ulubionych polskich seriali w naszym kraju. Dlatego spore zdziwienie musiała wywołać lawina negatywnych komentarzy pod adresem twórców hitu Polsatu. Poszło o najnowsze odcinki produkcji.

Fala krytyki spadła na twórców serialu „Świat według Kiepskich”

Z pewnością historia Ferdka Kiepskiego i jego znajomych nie miała ostatnimi czasy najlepszej passy. Jak na pewno dobrze pamiętamy, w ostatnim czasie zmarło aż dwóch aktorów grających główne role. Z tego powodu, wielu fanów zaczęło się zastanawiać, czy Polsat będzie w ogóle kontynuował kręcenie serialu.

Wątpliwości odnośnie hitu rozwiała dyrektor programowa stacji Nina Terentiew. „Dopóki jeden z najwybitniejszych polskich aktorów – Andrzej Grabowski chce grać tę rolę, to warto pisać te scenariusze choćby tylko dla niego” – zaznaczyła caryca polskiej telewizji.

Zanim jednak na naszych ekranach pojawią się odcinki, w których zabraknie zmarłych Ryszarda Kotysa i Dariusza Gnatowskiego, widzowie mogli obejrzeć epizody nakręcone jeszcze przed śmiercią aktorów. Tym co zaskakuje jest fakt, iż na oficjalnym fanpage’u pojawiło się sporo negatywnych komentarzy wzburzonych fanów serialu.

Część osób zarzucała produkcji, iż po prostu nie ma pomysłu na serial. „Trochę naciągane te nowe odcinki Paździochowa dalej trzyma poziom.. szkoda, że jest jej tak mało w tych nowych odcinkach…”, „Totalna klapa… chyba brakło weny”, „Do kitu te nowe odcinki” – grzmieli internauci.

Jeszcze inni wyrazili opinię, iż bez Ryszarda Kotysa i Dariusza Gnatowskiego „Świat według Kiepskich” nie powinien być kontynuowany. „Ten serial nie ma już sensu. Cała fabuła była oparta o trio KIEPSKI PAŹDZIOCH BOCZEK. Teraz to już tylko nędzne wypociny są”, „Jak na razie niestety nowe odcinki serialu sa bardzo słabe , brak im powera….strach pomyśleć jak zabraknie Pażdziocha i Boczka….szkoda …..z serialem jestem od początku…”, ” Teraz idealna pora by zejść ze sceny. Czuć już ten brak świeżych pomysłów, z kolei Pana Ryszarda i Pana Dariusza nikt zastąpi. To oni w dużej mierze byli odpowiedzialni za świetlność tego niegdyś fenomenalnego serialu” – komentowali użytkownicy Facebooka.

Źródło: Super Express, YouTube, Facebook

Zobacz również: