Ryszard Terlecki

Politycy często muszą trzymać nerwy na wodzy. Jest mnóstwo sytuacji, w których mogą dać się sprowokować. I często, jak pokazuje ten przykład, dają. Ryszard Terlecki został zaczepiony w miejscu publicznym przez dwie kobiety. Jedna wygarnęła mu wprost, co sądzi o działaniach rządu i Prawa i Sprawiedliwości. Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej nie wytrzymał. Wszystko zostało nagrane telefonem komórkowym. Publikujemy nagranie wideo.

Ryszard Terlecki nie wytrzymał. Ostra odpowiedź do przypadkowej kobiety

Ostatnio w Polsce kolejny raz rozgorzała dyskusja wokół aborcji. Spierają się dwa, a właściwie trzy światopoglądy. Jeden, mówiący o zachowaniu kompromisu, drugi o zaostrzeniu zakazu, a trzeci o legalizacji aborcji. Na ulice znów zamierzają – i już wychodzą – kobiety. Także politycy Prawa i Sprawiedliwości są atakowani czy to w mediach społecznościowych czy w miejscach publicznych.

Do internetu trafiło właśnie nagranie, na którym widzimy, jak do Ryszarda Terleckiego w miejscu publicznym podbiegły dwie kobiety. „Chciałabym tylko powiedzieć, że to, co dzieje się w kraju, to co robicie kobietom, to jest po prostu karygodne.” – wypaliła jedna z nich do Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.

Ryszard Terlecki wyraźnie nie miał ochoty na polemikę. „Jest pani kretynką.” – odparł stanowczo i krótko, odwracając się i podążając we własnym kierunku. Wszystko widać na poniższym nagraniu wideo, które do sieci wrzuciła Barbara Nowacka. „PiSowska arogancja i chamskie zachowanie w stosunku do kobiet.” – komentuje Nowacka.

„Brak słów. Jak można tak odezwać się do kobiety. Jak można odezwać się tak do kogokolwiek. Ale to świadczy tylko o jednym, upadek PiS pod każdym względem.” – komentuje jedna z internautek. „Wypier**laj”…to takie miłe i pełne uczuć i empatii do bliźniego w waszym wykonaniu. Więc Anno.. wiesz co masz zrobić..” – ripostuje jej inny internauta. Nagranie wywołało sporo emocji, a komentarz, jak zwykle, pozostawiamy Wam, nasi drodzy czytelnicy.

źródło: Twitter

Zobacz również: