psy

Choć trudno w to uwierzyć, to wstrząsające doniesienia z województwa mazowieckiego są prawdziwe. To właśnie tam, nieznany sprawca, prawdopodobnie psychopata, urządza sobie polowania na psy. Obcina zwierzętom palce sekatorami… Znamy szczegóły, choć tożsamość sprawcy jeszcze nie jest znana. Mamy nadzieję, że to tylko kwestia czasu, aż bestialstwo zostanie ukrócone. 

Psychopata poluje na psy, obcina im palce

Chodzi o gminy Stara Błotnica i Jedlińsk na terenie województwa mazowieckiego. To właśnie tam zwyrodnialec ma atakować psy. Nieznanego, jak na razie sprawcy, już poszukuje policja z Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach. Za wszelkie informacje, mogące się przyczynić do ustalenia jego tożsamości, funkcjonariusze wyznaczyli nagrodę w wysokości 2 tysięcy złotych. Niewykluczone, że kwota wzrośnie, bo sprawą zainteresowało się wiele osób i fundacji.

„Prawdopodobnie na terenie tych gmin grasuje psychopata, który z premedytacją obcina sekatorem palce psom, a następnie porzuca okaleczone zwierzęta.” – można przeczytać na plakacie, który informuje o poszukiwaniach sprawcy. Jak ustalili przedstawiciele Fundacji dla szczeniąt „Judyta”, od marca tego roku, na terenie dwóch gmin odnotowano już przy najmniej trzy takie wstrząsające zdarzenia, że psy straciły palce.

Niestety są to tzw. okaleczenie nieodwracalne. Psy już na zawsze pozostaną bez palców. „Nie potrafimy wyobrazić sobie horroru, jaki przeżył ten pies! Łudziliśmy się, że uległ wypadkowi, ale to raczej niemożliwe. Palce łapek odcięte są na różnej wysokości, jakby ktoś robił to metodycznie – jeden po drugim. Gdyby łapki Tomcia dostały się np. pod kosiarkę lub inną maszynę, cięcie byłoby równe.” – relacjonują przyjęcie jednego z okaleczonych psów, przedstawiciele Fundacji dla szczeniąt „Judyta”.

Interia.pl, Fundacja dla szczeniąt „Judyta”

Zobacz również: