dziecko telefon

Jeśli zdarza się, iż pożyczasz córce lub synowi swój telefon, niewątpliwie powinieneś przeczytać poniższą historię. Przypuszczalnie, następnym razem zastanowisz się dwa razy, zanim pozwolisz, aby dziecko zabrało twój aparat.

Dziecko nagrało i opublikowało filmik z udziałem matki

Z pewnością wielu rodziców chętnie daje telefon swoim pociechom. Dzięki temu, w prosty sposób, matki czy też ojcowie mogą znaleźć choć chwilę dla siebie. Niestety, jak pokazuje przykład jednej z mam, konsekwencje takiego kroku mogą być dość poważne.

Kobieta chciała wziąć prysznic. By móc to spokojnie zrobić, postanowiła dać swojej córce komórkę, aby ta mogła w tym czasie zagrać w swoją ulubioną grę. To co wydarzyło się później, przerosło jej najśmielsze oczekiwania. „Kiedy brałam prysznic, dałam mojej córce telefon, żeby pograła w grę. To była przedszkolna gra edukacyjna, w którą często gra” – opowiadała bohaterka historii na TikToku.

Tymczasem, dziecko postanowiło zrobić z telefonem coś zupełnie innego. Podczas gdy mama brała prysznic, dziewczynka zaczęła nagrywać swoją kąpiącą się matkę. Filmik trafił do sieci jako relacja na żywo. Oczywiście kobieta nie była niczego świadoma.

Jak ogromne musiało być zdziwienie kobiety, kiedy zupełnie przypadkiem, wyszło na jaw, co zrobiła jej córka. Dziecko po kilku minutach zapukało w szybę prysznica, gdyż chciało, żeby mama naprawiła coś w telefonie. To właśnie wtedy kąpiąca się kobieta zorientowała się, iż jest bohaterką relacji na żywo. „Poprosiła mnie, żebym naprawiła coś w telefonie. Oczywiście powiedziałam jej, żeby otworzyła drzwi. Chciałam pomóc, żeby mogła dalej grać. Podała mi telefon, gdy byłam pod prysznicem i…. szybko zorientowałam się, że włączona jest relacja na żywo na Instagramie. Wprost z mojego prysznica” – wyjaśniła 32-latka.

Co ciekawe, nagranie, w którym kobieta opowiada o całym zdarzeniu, podbiło internet. Do tej pory polubiło je 26 tysięcy osób, a ponad 700 osób zostawilo swój komentarz. Okazuje się, że inni rodzice mieli podobne doświadczenia. Jedna mama wyznała, że jej dziecko przyszło z kamerką do łazienki, w czasie zajęć szkolnych na zoomie. Inna użytkowniczka TikToka wspomniała, że dziecko transmitowało jej kąpiel na Facebooku.

Źródło: TikTok, gazeta.pl

Zobacz również: