Poseł Krzysztof Śmiszek
Youtube

Wstrząsające doniesienia z biura poselskiego Krzysztofa Śmiszka. To poseł Lewicy, a prywatnie partner Roberta Biedronia. Wrocławskie biuro posła zostało zaatakowane przez nieznanego sprawcę, a następnie Śmiszek otrzymał wiadomość z pogróżkami. O sprawie już zostały poinformowane służby i Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.

Atak na biuro Krzysztofa Śmiszka. Poseł otrzymał pogróżki

Jak donoszą media, i co potwierdził sam poseł, w tym tygodniu nieznana osoba zaatakowała jego biuro poselskie we Wrocławiu. Ktoś oblał okna i elewację budynku czerwoną farbą. Na tym jednak nie koniec. Krzysztof Śmiszek otrzymał także wiadomość z pogróżkami. To, co przyszło na jego adres mailowy, szokuje. I to bardzo.

„Krzysztof Śmiszek, zamorduje cię pedofilu. Za..bię cię nożem jak bohater Stefan Wilmont tego bandytę Adamowicza. I przysięgam ci sk..wielu, że ręka mi nie zadrży. NIE BĘDZIECIE NAM PEDERAŚCI DZIECI PEDALIĆ. Nie ma na to naszej zgody w Polsce. Jak chcesz pedalić to wyp…laj za granicę do muslimów swoich. W Polsce długo nie pożyjesz. Zap…lę cię jak śmiecia Adamowicza. Tak więc wybierz buty na ostatnią drogę. Bo nie zostało ci dużo czasu.” – brzmi wiadomość, którą otrzymał poseł Krzysztof Śmiszek.

Aż brakuje słów. Wiceszef klubu Lewicy ma teraz realne obawy o swoje zdrowie i życie. „Osobiście uważam, że są to groźby, które ja uznaję za realne, bo są dosyć naturalistycznie opisane i ktoś powołuje się na konkretny przypadek śmierci z pobudek politycznych konkretnego, innego człowieka.” – przyznał Krzysztof Śmiszek w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Śmiszek zgłosił sprawę na policję. Poinformował też o niej Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, Elżbietę Witek. Poseł Lewicy liczy, że ta podobnie, jak w przypadku gróźb w kierunku Adama Niedzielskiego, publicznie potępi takie zachowania.

źródło: PAP, Wirtualna Polska

Zobacz również: