wypadek
zdjęcie ilustracyjne, Policja.pl

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na jednym z osiedli w Łodzi. Dwie osoby nie żyją przysypane ziemią, a dwie kolejne udało się uratować. Sytuacja miała miejsce w wykopie kanalizacji deszczowej. Na miejscu zdarzenia, jak informują media, wciąż pracuje aż dziewięć zastępów straży pożarnej. Pojawiły się pierwsze informacje.

Tragiczny wypadek w Łodzi. Dwie osoby nie żyją, dwie udało się uratować

Jak przekazały media, do wypadku doszło tuż przed godziną 17:00 na placu budowy w rejonie ulicy Olechowskiej w Łodzi. Straż pożarna poinformowała, że doszło tam do uszkodzenia instalacji kanalizacji deszczowej. Zawaliła się ziemia, która przysypała pracowników znajdujących się w wykopie. Łącznie było ich czterech. Dwóch mężczyzn udało się uratować, ale niestety dwóch kolejnych zginęło.

Jak poinformował rzecznik straży pożarnej, podczas akcji ratunkowej dwóch pierwszych mężczyzn, których udało się wydobyć z wykopu znajdowali się w stanie dobrym. Niestety, ale kolejnych pomimo reanimacji nie udało się uratować. Dwie osoby nie żyją, a są to mężczyźni w wieku około 50 lat.

Na ten moment nie jest znanych więcej szczegółów, a także przyczyny. To wszystko będzie przedmiotem prokuratorskiego postępowania. O jego wynikach będziemy informować na łamach naszego portalu internetowego.

źródło: TVN24, Goniec.pl

Zobacz również: