Zaginęła 17-latka
KPP Lubliniec

Policja prowadzi poszukiwania nastolatki. O tym, że zaginęła 17-latka informują największe media w kraju a także Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu. Dziewczyna niepokojącą wiadomość.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Zaginęła 17-latka, Joanna Podeszwa

Policja prosi o pomoc wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje o losach 17-letniej Joanny Podeszwy. Nastolatka zaginęła w nocy 13 na 14 września 2021 roku. Wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. To, co najbardziej przeraża, to fakt, że nastoletnia Joanna zostawiła niepokojącą wiadomość.

Opisujący fakt, że zaginęła 17-latka, portal Interia.pl dotarł do informacji, którą dziewczyna zamieściła w mediach społecznościowych. Napisała tam, że nie zamierza wracać do domu. „Mam kontakt ze wszystkimi, to że uciekłam to inna sprawa.” – napisała na jednym ze swoich profili społecznościowych.

„Nastolatka ma 177 cm wzrostu, jest szczupła, ma długie, czarne włosy.” – przekazuje policja. Na stronie internetowej mundurowych z Lublińca zostało opublikowane zdjęcie zaginionej nastolatki.

Osoby mające jakiekolwiek informacje o losach Joanny proszone są o kontakt z policją, pod numerem telefonu 47 85 832 55 lub najbliższą jednostką policji, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

źródło: KPP Lubliniec, Interia.pl

Zobacz również: