źródło: YT/Polsat

W ostatnim odcinku Kuby Wojewódzkiego, na kanapie dziennikarza zasiadł Cezary Żak. Aktor wyjawił sporo nieznanych dotąd informacji. Ku zaskoczeniu wielu wspomniał również o emeryturze, a w jego przypadku można mówić, że o wcześniejszej.

Choć Cezary Żak jest aktorem przede wszystkim teatralnym, telewizja zawsze była mu jednak po drodze. Świadczy o tym, że znaczna zapewne większość jego fanów zna postaci, które odtwarzał w telewizji. Jest kilka ról Cezarego Żaka, które przeszły już do historii telewizji, a wciąż są pamiętane. Chociażby „Miodowe lata” stacji Polsat, gdzie aktor wraz z Arturem Barcisiem „kultowy duet”. Do tego stopnia, że obaj aktorzy byli łączeni w kolejnych produkcjach, a m.in. w popularnym i lubianym przez polskich widzów „Ranczu”.

Cezary Żak przechodzi na emeryturę?

60-letni aktor zdradził, że myśli już o zakończeniu kariery. Co więcej zapowiada, iż „zejście ze sceny” będzie częścią jego wcześniejszej emerytury. Serial „Ranczo” czeka na swoje wznowienie w postaci kolejnego filmu pełnometrażowego. Patrząc jednak na przeszkody jakie stawia przed produkcją m.in. stacja, trudno uwierzyć w to, że film ukaże się niebawem. Cezary Żak również, podczas wywiadu, nie powiedział nic konkretnego, co mogłoby skłonić do myślenia inaczej.

Wyznanie Cezarego Żaka na temat jego emerytury wiązało się jednak głównie z Teatrem, w którym gra obecnie artysta. „Och Teatru” założony przez Krystynę Jandę zapewne za kilka lat będzie musiał się pożegnać z jednym z głównych aktorów. Okazuje się bowiem, że Cezary Żak coraz poważniej myśli już o spokojnym życiu, z dala od sceny.

Zapowiedziałem Krystynie Jandzie, że będę u niej grać maksymalnie dziesięć lat. Napracowałem się z aktorami starszymi ostatnimi laty. Widzę, ile tych starszych aktorów kosztuje uprawianie zawodu. Nie chciałbym tego przeżywać – wyznał.

źródło: teleshow.wp.pl

Zobacz również: