Brick Bronsky

Tego aktora kojarzą wszyscy. I młodsi, i starsi. Także fani filmów z Jean-Claude’m Van Damme’m czy kina lat 90. Nie żyje Brick Bronsky, a właściwie Jeffrey Beltzner, który walczył z zakażeniem koronawirusem.

Brick Bronsky (wł. Jeffrey Beltzner) nie żyje

Aktora wszyscy kojarzą pod pseudonimem Brick Bronsky. Choć właściwie nazywał się Jeffrey Beltzner. Amerykański aktor, a także zapaśnik zmarł wskutek zakażenia koronawirusem. W kwietniu obchodził swoje 57. urodziny. Fani kina najbardziej zapamiętają go z wciąż odtwarzanych produkcji z Jean-Claude’m Van Damme’m, jak chociażby „The Quest” czy innych, kultowych filmów amerykańskiego kina akcji lat 90.

Jak podając amerykańskie źródła, Brick Bronsky (trzymajmy się tej nazwy, bowiem pod właśnie tym pseudonimem kojarzą go fani kina na całym świecie) zapadł w śpiączkę 22 sierpnia 2021 roku. Zmarł następnego dnia tuż nad ranem. Choć do wiadomości publicznej nie podano oficjalnej przyczyny jego śmierci, to mediom w Stanach Zjednoczonych udało się dotrzeć do informacji, że Brick Bronsky walczył z zakażeniem koronawirusem. Ustalono nieoficjalnie, że przyczyną jego śmierci były właśnie powikłania po COVID-19.

Brick Bronsky swoją rozpoznawalność rozpoczął od podnoszenia ciężarów. Następnie występował jako wrestler WWE oraz trafił, jak wielu sportowców tego gatunku, do amerykańskiego kina akcji. Miał przyjemność występował obok takich osobistości, jak Jean-Claude Van Damme.

źródło: o2.pl

  1. Emerytury wyższe o kilkaset złotych? Emeryci z nadziejami patrzą na nowy pomysł rządu
  2. Policja nie miała pojęcia, że jest nagrywana. Skandaliczne zachowanie kierowcy radiowozu
  3. Zastrzelono 15 psów ze schroniska. Niebywałe barbarzyństwo

 

Zobacz również: