źródło: Śląska Policja

Sosnowiec: policja poszukuje 13-letniego Kacpra Dragułę. Chłopiec wyszedł z domu w piątek i do tej pory nie wrócił. Jak relacjonują rodzice Kacpra pozostawił on po sobie jedynie SMS-a. Śląska policja dziś rozpoczęła poszukiwania. W sieci udostępniono już rysopis oraz zdjęcie Kacpra.

13-letni Kacper Draguła wyszedł z domu w miniony piętek (20.08.2021). Według informacji przekazanych przez rzeczniczkę sosnowieckiej komendy podkomisarz Sonię Kepper chłopiec do tej pory nie wrócił. W ten sam dzień miał on jedynie wysłać SMS-a do swojego ojca, że przenocuje u kolegi. Miał też wrócić na następny dzień do domu, jednak tak się nie stało –  ślad po chłopcu zaginął.

Podkomisarz Kepper dodaje, iż matka chłopca przebywa obecnie za granicą, więc opiekę nad synem sprawuje teraz jedynie ojciec. Według ustaleń policji jest to pierwszy raz, kiedy 13-latek zniknął z domu.

Po zaginięciu był widziany w różnych miejscach na terenie Sosnowca, także już po komunikacie policji o jego poszukiwaniach. Takich informacji pojawia się coraz więcej, ale na razie je weryfikujemy – mówi podkomisarz Kepper.

Sosnowiec: zaginął 13-letni Kacper Draguła

We wszystkich mediach pojawiło się już zdjęcie zaginionego Kacpra oraz jego rysopis. Chłopiec jest szczupły i ma 155 wzrostu oraz wygląda na 13-15 lat, ma jasne włosy oraz grzywkę zaczesaną na bok, niebieskie oczy i lekko odstające uszy.

Po raz ostatni widziany był ubrany w czarne dresowe spodnie, czarną bluzę z kapturem oraz sportowe buty w tym samym kolorze. Prawdopodobnie ma przy sobie plecak, bądź saszetkę.

/Śląska Policji

Wszystkie osoby, które mają w tej sprawie jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt z Zespołem Poszukiwań Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 13 15 lub 47 852 13 07, oficerem dyżurnym komendy pod numerem 47 852 12 00 lub 47 852 12 55 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką policji.

AKTUALIZACJA: Śląska Policja właśnie poinformowała o odnalezieniu nastolatka.

źródło: rmf24.pl/Śląska Policja

Zobacz również: