źródło: spryciarz.com

Finał mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2021 zbliża się wielkimi krokami. Dwóch silnych rywali spotka się niebawem na stadionie Wembley. Pytanie teraz, kto wygra ten decydujący mecz? Waleczne Włosi czy zachowawczy Anglicy? Kogo Ty obstawiasz na mistrza Europy tego roku? Zagłosuj w naszym sondażu!

Przypomnijmy, że finał tegorocznych mistrzostw Europy odbędzie się już w niedzielę 11 lipca o godz. 21.00. Gospodarzami tego spotkania będą Anglicy, bowiem mecz odbędzie się na słynnym stadionie Wembley.

Standardowo transmitować to spotkanie będzie Telewizja Polska na kanałach TVP1, TVP Sport, a także online.

Finał Euro 2021: kto wygra mecz?

Anglicy z pewnością w niedzielę wejdą na boisko z ogromną werwą. Pamiętajmy bowiem, iż zbliżający się mecz to historyczny moment dla angielskiej reprezentacji. Po raz pierwszy w od 1966 roku finale mistrzostw Europy zagra Anglia. Po tym, jak pokonali Duńczyków 2:1 apetyt na puchar z pewnością urósł.

Włosi jednak są niemniej zmobilizowani do zwycięstwa – z pewnością chcieliby powtórzyć sukces z 1968 i przy okazji odbić sobie przegrany finał z chociażby 2012 roku, kiedy przegrali z Hiszpania 0:4. Z tej perspektywy patrząc ostatnia wygrana w rzutach karnych z Hiszpanami w półfinale z pewnością ich jeszcze bardziej podbudowała.

A kto twoim zdaniem wygra niedzielne spotkanie? Zagłosuj poniżej!

[poll id=”5″]

Zobacz również: