wypadek
zdjęcie ilustracyjne

Kolejny raz ciężko znaleźć słowa, by opisać tragedię, w której zginęło dwóch dorosłych i trójka dzieci – w wieku 4, 7 oraz 9 lat. Okoliczności bada policja pod nadzorem prokuratury.

Śmiertelny wypadek. Pięć ofiar, w tym troje małych dzieci

Do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego doszło pod Sochaczewem. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Według nieoficjalnych ustaleń portalu o2.pl, prawdopodobnie kierująca osóbką nie ustąpiła pierwszeństwa samochodowi ciężarowemu. Tragiczny bilans wypadku to śmierć pięciu osób, w tym trojga dzieci w wieku 4, 7 i 9 lat. Łzy same spływają po policzkach, czytając takie wiadomości.

Wszyscy wymienieni pasażerowie samochodu osobowego zginęli na miejscu. Kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń. „Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca osobowym pojazdem skoda wyjeżdżając z drogi podporządkowanej najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu pojazdem ciężarowym, poruszającym się drogą z pierwszeństwem przejazdu. W wyniku tego niestety na miejscu poniosło śmierć aż pięć osób. Dwie osoby dorosłe oraz trójka dzieci. Prokuratorskie postępowanie wyjaśni dokładnie, jak doszło do tego wypadku.” – przekazali mundurowi w rozmowie z portalem o2.pl.

Kierująca samochodem osobowym to 47-latka, która jechała w pojeździe wraz ze swoją 9-letnią córką. Oprócz niej w osobówce znajdowała się także 39-letnia kobieta i jej dwie córki w wieku 4 oraz 7 lat. Niestety, wszyscy ponieśli śmierć na miejscu.

„Na miejscu cały czas działa policja i technicy pod nadzorem prokuratora. Teren jest także stale zabezpieczany przez straż pożarną.” – czytamy w o2.pl. Po tragicznym wypadku głos zabrali także mieszkańcy, którzy sugerują, że w tym miejscu często dochodzi do wypadków, a ten to pierwszy tak tragiczny w skutkach. Mieszkańcy twierdzą, że na skrzyżowaniu brakuje sygnalizacji świetlnej, co przy tym natężeniu ruchu jest bardzo niebezpieczne.

źródło: o2.pl, PAP

Zobacz również: