niepełnosprawna dziewczynka znaleziona

Coś niebywałego. Trudno znaleźć słowa, by opisać to, co wydarzyło się w Kaliszu, w województwie wielkopolskim. Poszukiwana niepełnosprawna 16-latka została znaleziona w domu obcego, 60-letniego mężczyzny. Jeszcze bardziej szokujące jest to, w jakim stanie znaleziono dziewczynkę. Leżała na łóżku ze spuszczonymi spodniami i bielizną. Mieszkańcy Kalisza postanowili dokonać samosądu na 60-latku.

Rozebrana niepełnosprawna nastolatka znaleziona w mieszkaniu obcego mężczyzny

„Policjanci z Kalisza musieli opanować wściekły tłum, który chciał dokonać samosądu na 60-latku. W mieszkaniu mężczyzny sąsiedzi mieli znaleźć poszukiwaną niepełnosprawną nastolatkę. Z relacji świadków wynika, że dziewczynka leżała na łóżku z opuszczonymi spodniami i bielizną.” – czytamy w portalu Goniec, który powołuje się na ustalenia o2.pl i lokalnych mediów.

Wszystko rozegrało się w niedzielę. W Kaliszu prowadzono zakrojone na szeroką skalę poszukiwania niepełnosprawnej 16-latki. Prawda przeraziła wszystkich. Dziewczynka została znaleziona u 60-latka półnaga.

Mieszkańcy Kalisza wpadli na ten trop, kiedy dowiedzieli się, że po raz ostatni dziewczynka była widziana właśnie w jego towarzystwie. Postanowili pojechać i zapukać do jego drzwi. Ten stwierdził, że jest w domu sam. Jednak podejrzenie, a przede wszystkim przerażenie wzbudził fakt, że mężczyzna miał rozpięte spodnie. Mieszkańcy postanowili nie odpuszczać i całe szczęście.

„Wepchnęłam go do środka, a ona leżała pół przytomna na łóżku, ze ściągniętymi do kolan spodniami i majtkami.” – przekazała jedna z mieszkanek obecna przy wstrząsającej sytuacji. Dziewczynka wyglądała na odurzoną narkotykami lub pijaną. Dlatego mieszkańcy wezwali na miejsce nie tylko policję, ale też zespół pogotowia ratunkowego.

Przybyła na miejsce policja najpierw musiała uporać się z rozwścieczonym tłumem, który chciał zlinczować 60-latka. Policjanci musieli użyć nawet gazu łzawiącego, bo rozsierdzony tłum chciał rozszarpać mężczyznę, podejrzewanego o wykorzystanie seksualne niepełnosprawnej dziewczynki.

„60-latek został zatrzymany i trafił na komendę, a lekarze przebadali 16-latkę. Niepełnosprawna dziewczynka nie została jednak jeszcze przesłuchana. Policjanci zabezpieczyli materiały dowodowe i zapowiedzieli przesłuchania świadków zdarzenia.” – czytamy w portalu Goniec.pl.

źródło: o2.pl, Goniec.pl, kalisz24.info.pl

Zobacz również: