źródło fot.: YouTube/Manson Source

Marlin Manson jest poszukiwany przez Departament Policji w Gilford. Wydano już nakaz aresztowania muzyka. Areszt ma być związany z zarzutami wobec Mansona dotyczącymi napaści. Oskarżenie wobec artysty mają być w pełni zasadne.

Departament Policji w Gilford poszukuje Marlina Mansona. W tej sprawie policja wydała również oficjalne oświadczenie. Mowa nawet o dwóch zarzutach, które – jak potwierdza rzecznik wydziału – już potwierdzono jako zasadne. Kontrowersyjnego artystę oskarżono o napaść.

[irp]

Marlin Manson – wydano nakaz aresztowania artysty

Oba wykroczenia dotyczące Marlina Mansona skupiają się wokół napaści o małej szkodliwości. Co więcej mowa tu o sprawach sprzed lat. Dokładnie jest to incydent z 2019 roku podczas koncertu w Bank of New Hampshire Pavilion. Asystentka Mansona oskarża go o napaść napaść na tle seksualnym, pobicie i nękanie. Kobieta miała być wynajęta w celu zarejestrowania występu muzyka.

W opublikowanym przez policję poście Marlin Manson, a właściwie Brian Warner nie zgłosił się do żadnej jednostki w celu wyjaśnienia sprawy.

Pan Warner, jego agent oraz radca prawny wiedzieli o sprawie od jakiegoś czasu, nie poczynili żadnych starań, aby przyjechać do New Hampshire i złożyć zeznań w odpowiedzi na zarzuty – możemy przeczytać w oświadczeniu policji.

[irp]

Za co dokładnie grozi artyście areszt?

Policja zarzuca, iż zarzuty, o których mowa nie mają charakteru seksualnego. Jednak w oświadczeniu jest to zaznaczone. Dlaczego? Wzmianka o tym miała pojawić się tam ze względu na szereg innych zarzutów, które ostatnio mu postawiono. Manson ma zostać uznany za winnego zarzucanych mu czynów, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do 1 roku, a także 2 tysiące dolarów grzywny.

Według relacji świadków obecnych na koncercie Manson miał kilkakrotnie napluć na kobietę. A nawet „nasmarkać” na obiektyw aparatu. Według adwokata Mansona Howarda Kinga jednak zarzuty te są mocno nad wyraz. Co więcej King zażądał dowodów na takie zachowanie muzyka, jednak w odpowiedzi miał dostać tylko zawiadomienie, iż sprawa trafiła na policję.

RadioZET.pl/blabbermouth.net

[irp]

Zobacz również: