Instagram

Wiktoria Gąsiewska gościła na naszych ekranach od najmłodszych lat. Można powiedzieć, że to jedna z tych gwiazd, która dorastała na oczach widzów. 22-latka jest jedną z bardziej rozpoznawalnych aktorek młodego pokolenia w Polsce, jednak mało kto wie, że ma ona niewiele młodszą siostrę. Gwiazda pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem w mediach społecznościowych. Czy faktycznie są niczym dwie krople wody, tak jak piszą niektórzy w komentarzach?

Aktorka debiutowała w popularnym serialu stacji Polsat „Rodzina Zastępcza”. Kilka lat później natomiast podbiła serca widzów rolą w równie lubianych serialu Telewizji Polskiej „Rodzinka.pl”. Szybko pojawiły się też propozycje dla Wiktorii dotyczące występu na dużym ekranie. Jeszcze niedawno widzieliśmy głośną premierę filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, gdzie zagrała ona u boku koleżanki z planu Rodzinki Julii Wieniawy.

Liczne występy na ekranie zapewniły Wiktorii ponad milion obserwatorów chociażby na Instagramie. A co za tym idzie równie dużym zainteresowaniem cieszy się ona w mediach. Niedawno na tapet poszło zdjęcie Gąsiewskiej, gdzie pozuje ona do obiektywu ze swoją młodszą siostrą.

[irp]

Wiktoria Gąsiewska pokazała się z młodszą siostrą

Milion instagramowych obserwatorów Wiktorii mogli zobaczyć zdjęcie Wiktorii Gąsiewską z jej młodszą siostrą Nicole. Dziewczyny faktycznie są do siebie bardzo podobne, ale czy faktycznie „jak dwie krople wody”? Co myślicie?

https://www.instagram.com/p/CPQq8MJDhBC/?utm_source=ig_web_copy_link

źródło: Instagram

[irp]

Zobacz również: