Beata Tyszkiewicz

Beatę Tyszkiewicz Polacy kojarzą głównie z terminem ikony polskiego kina. Choć niezaprzeczalnie nią jest, wielu kojarzy ją także z fotelem jurorskim w programie Polsatu „Taniec z gwiazdami”. Ostatnio jednak Beata Tyszkiewicz zniknęła z mediów. Wielu nie wie co było przyczyną tak nagłej decyzji oraz jak wygląda życie gwiazdy teraz. Tego dowiedzieliśmy po wywiadzie z jej córką Karoliną Wajdą.

Przypomnijmy, że Beata Tyszkiewicz miała problemy zdrowotne. Zniknęła z ekranów już kilka lat temu, po tym jak przeszła rozległy zawał serca. Jej córka Karolina Wajda opowiedziała w jednym z wywiadów jak teraz wygląda życie jej mamy. Wówczas Tyszkiewicz poinformowała też fanów, że odchodzi z show Polsatu i, że już do telewizji nie wróci. Wtedy też tłumaczyła tę decyzję jej córka.

  Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim moja mama darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem. Dzisiejsze pokolenie ma do tego inny stosunek. Aktorki pokazują się w dresach i bez makijażu, a moja mama zawsze była osobą zadbaną – tłumaczyła Karolina Wajda.

Beata Tyszkiewicz wybrała samotność?

Na początku zaznaczmy, że córka Beaty Tyszkiewicz i Andrzeja Wajdy – Karolina Wajda – zarządza posiadłością rodziców w Głuchach pod Warszawą. Co więcej też muzeum Norwida. Organizuje także przejażdżki po całej posiadłości. Tymczasem jej mama miała się zaszyć w swoim mieszkaniu na Śródmieściu. Karolina Wajda narzeka, że Beata Tyszkiewicz woli samotność, mimo że ona wielokrotnie proponowała jej przeprowadzkę. O tym kobieta powiedziała podczas wywiadu dla Super Expressu.

     Życie w samotności nie jest dobre dla mojej mamy. Namawiam ją, by ze mną zamieszkała, ale ona wciąż mówi nie. Zaproponowałam, że przywiozę jej kota, bo uważam, że zwierzęta pozytywnie wpływają na człowieka, też odmówiła – mówiła Karolina Wajda.

    Byłabym szczęśliwa, gdyby mama była blisko mnie. Czeka na nią własny pokój z łazienką. Wiem, że mimo rozstania z moim tatą ona kocha to miejsce, tęskni za tarasem, za drzewami owocowymi i ogrodem, ale siłą jej tu nie sprowadzę – dodała.

źródło: popularne.pl/SE.pl

Zobacz również: