Szokujące odkrycie w nocy z soboty na niedzielę. Policjanci w zbiorniku wodnym znaleźli ciało poszukiwanej od kilku godzin 17-latki. Podjęto akcję reanimacyjną, lecz było już za późno. Dziś znamy więcej szczegółów.

Ciało nastolatki wyłowione z wody

„Policjanci w nocy z soboty na niedzielę odnaleźli w zbiorniku wodnym w Dąbrówkach koło Łańcuta ciało poszukiwanej 17-latki. Podjęto akcję reanimacyjną, jednak nastolatki nie udało się uratować – powiedział w rozmowie z Interią Bartosz Wilk z zespołu prasowego podkarpackiej policji.” – czytamy na wspomnianym portalu internetowym.

Rodzina zgłosiła zaginięcie nastolatki kilka godzin wcześniej. „Informacje o zaginięciu nastolatki policja otrzymała po północy z soboty na niedzielę. Zaniepokojona rodzina powiadomiła wówczas policję, że 17-latka nie wróciła do domu.” – donosi Interia.

Natychmiast po zgłoszeniu rozpoczęły się poszukiwania zaginionej. Brało w nich udział 10 policjantów oraz pies tropiący. Niestety skończyły się najgorszym możliwym scenariuszem. Znalezieniem ciała 17-latki.

„Poszukiwania zakończyły się tragicznie. Po kilku godzinach w jednym ze zbiorników wodnych w Dąbrówce znaleziono ciało poszukiwanej nastolatki.” – donoszą mundurowi. Radio RMF FM poinformowało, że natychmiast po wyłowieniu nastolatki, rozpoczęto akcję reanimacyjną. Na ratunek było jednak już za późno. Teraz policja pod nadzorem prokuratora próbuje wyjaśnić, co się wydarzyło. Sprawdzane jest także, czy do śmierci nastolatki przyczyniły się osoby trzecie.

źródło: Interia, PAP, RMF FM, Facebook

  1. Mały samolot rozbił się w Gliwicach. W internecie pojawiło się nagranie
  2. Troje dzieci nie żyje. Szokującego odkrycia dokonali policjanci. Matka aresztowana
  3. Skandal po śmierci Księcia Filipa. Nagranie z Wysp obiegło cały świat

Zobacz również: