Druga odsłona serialu BrzydUla 2 zbliża się do finału sezonu.

Media donoszą o nie najlepszych wiadomościach od produkcji serialu „BrzydUla 2”. Wielkimi krokami zbliża się koniec 1. sezonu drugiej odsłony produkcji, co nie koniecznie cieszy widzów. Ostatnie odcinki bowiem pozostawią sporo niedokończonych wątków, w tym ten najważniejszy, należący do Uli i Marka.

Trzeba przyznać, że reaktywacja BrzydUli była starzałem w dziesiątkę stacji TVN. Choć pierwsza część będąca polską wersją serialu Ugly Betty wręcz hitem w 2008 roku, kiedy to się pojawiła, to kolejna część cieszyła się również ogromną popularnością.

Przypomnijmy, że BrzydUla wróciła na antenę po aż 11 latach. Choć pierwsze odcinki były pomimo zwiastuna sporym zaskoczeniem dla widzów, ci nie odrywali się od telewizorów. Inteligentna i – jak później się okazało – przebojowa Ula Cieplak w kolejnych odsłonach poświęciła się życiu domowemu. Z biegiem odcinków główna bohaterka, jednak wróciła na ścieżkę zawodową, co poskutkowało problemami w życiu prywatnym.

BrzydUla 2 znika na wakacje w najgorszym momencie

Trzeba przyznać, ze producenci serialu umieją zrobić napięcie. W ostatnich odcinkach, które będą się ukazywać do przerwy wakacyjnej producenci zostawią widzów z wieloma pytaniami.

W kluczowym momencie, kiedy Ula i Marek będą ratowali swój związek sezon wiosenny się zakończy. Pod znakiem zapytania stanie też wątek Pauli zastraszonej przez Franczesko. W firmie Dobrzańskich również pozostanie wiele niewyjaśnionych spraw w ostatnich odcinkach.

Kiedy nowe odcinki 2. odsłony BrzydUli?

Jak dotąd wyemitowano już 110 odcinków serialu. Do 28 maja na antenie będziemy oglądać jeszcze kolejne odcinki, zaś przedpremierowo na platformie Player.pl znajdą się wszystkie do 21 maja.

W mediach społecznościowych TVN-u pojawiło się mnóstwo pytań o to, kiedy dokładnie mogą się spodziewać kontynuacji BrzydUli. Na ten temat pojawił się ostateczny komentarz zarządzających platformą Player.pl. Jak się okazuje niewiele to wniosło, a więc widzowie będą jeszcze musieli uzbroić się na wakacje w cierpliwość.

    „Na razie wiemy, co będzie w maju, o jesieni będziemy informować pod koniec wakacji. Dlatego, nie zajmujcie sobie tym głowy, lecz cieszcie się każdym dniem z Brzydulą” – czytamy na Instagramie.

źródło: jastarzbpost.pl, Instagram

[irp]

[irp]

Zobacz również: