Yazemeenah Rossi od ponad 30 lat pracuje w modelingu.

Piękno to pojęcie względne. Yazemeenah Rossi udowadnia, że wiek nie ma wcale znaczenia. Kobieta okrzyknięta „najpiękniejszą babcią świata” i niedawno skończyła 65 lat!

Yazemeenah Rossi urodziła się w 1955 roku na Korsyce. Obecnie jednak mieszka w Malibu, w Kaliforni, gdzie robi karierę w modelingu. Działalność w branży rozpoczęła w wieku 30 lat. To dość ciekawe, bowiem taki czasem w nie jednym przypadku oznaczał często zakończenie, bądź ograniczenie działalności modelki. W tym przypadku stało się całkiem inaczej.

Myślę, że znalazłam się po prostu we właściwym miejscu we właściwym czasie. Chodzi o wrażenie, które wywołujesz. W moim przypadku było to połączenie dojrzałości i energii. Mam młodzieńczą energię, która wydaje się ludziom atrakcyjna – wyznała Rossi w jednym z wywiadów dla Sunday Times.

Rossi regularnie współpracuje z fotografami i agencjami reklamowymi. Ma swoim koncie ma już dość sporo sesji i kampanii reklamowych, których rezultaty można na bieżąco obserwować w jej mediach społecznościowych.

Co więcej od dobrych kilkunastu lat Rossi okrzyknięta jest statusem modelki popularności międzynarodowej. Jej kariera nabrała tempa po 2012 roku, kiedy to stała się twarzą marki Marks&Spencer.

[irp]

Yazemeenah Rossi robi też karierę na Instagramie

Yazemeenah Rossi od lat jest też nazywana przez internautów „najpiękniejszą babcią na świecie”. Modelka od lat systematycznie prowadzi swoje konto na Instagramie. Zebrała tam już ponad 318 tysięcy obserwatorów, zaś pod jej zdjęciami pojawia się nawet po 10 tysięcy polubień.

źródło: Instagram, wszystkoowszystkim.life

[irp]

Zobacz również: