Marta Kaczyńska willa

Marta Kaczyńska z pewnością należy do osób, które wiodą bardzo komfortowe życie. Córka tragicznie zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego ma do dyspozycji przepiękną rezydencję, która jest położona w jednym z najbardziej urokliwych miejsc w naszym kraju. Przekonajcie się sami w jakim luksusie pławi się bratanica prezesa PiS.

Marta Kaczyńska ma swoją oazę spokoju

Jeśli ktoś myślał, iż nadmorski apartament, w którym na co dzień żyje kobieta jest szczytem luksusu, był w błędzie. Niewątpliwie mieszkanie położone w Gdyni robi spore wrażenie. W końcu możemy w nim odnaleźć takie perełki jak obraz polskiej malarki Anny Zalewskiej, który Marta Kaczyńska otrzymała na 40. urodziny. Jednak mało kto wie, iż poza gdyńskim lokum córka Lecha i Marii Kaczyńskich posiada jeszcze mieszkanie w Sopocie oraz w Warszawie.

Z pewnością jednak, najbardziej okazale prezentuje się rezydencja, której właścicielem jest trzeci mąż bratanicy prezesa PiS. Posiadłość Piotra Zielińskiego znajduje się na Mazurach, obok kanału z dostępem do malowniczych jezior. Co ciekawe, imponująca willa, choć zapewnia ciszę i anonimowość, to jest położona niedaleko takich znanych miejscowości jak Mikołajki czy Giżycko.

O tym, iż rezydencja to oaza spokoju świadczy chociażby sielski widok z okien nieruchomości. Pasące się krowy, padok dla koni, lasy i jeziora to bez wątpienia obraz, który niejeden z nas chciałby mieć za oknem. Marta Kaczyńska jest prawdziwą szczęściarą.

Marta Kaczyńska i jej posiadłość
Fot.: PAPARA20

Warto zaznaczyć, iż posiadłość, z której korzysta Marta Kaczyńska, była w XVIII wieku dworem szlacheckim. W II połowie XX wieku działało PGR. Piotr Zieliński nabył nieruchomość około 4 lata temu. Właśnie wtedy wyremontowano budynek. W tej chwili do dyspozycji małżeństwa są  m.in. wielopoziomowy pałac, stadnina koni.

Marta Kaczyńska i jej rezydencja
Fot.: PAPARA20

Biorąc pod uwagę wszystkie zalety nieruchomości, nie dziwi fakt, iż Marta Kaczyńska chętnie gości w murach rezydencji. „Często korzystają z tej willi, szczególnie teraz w czasie pandemii, ale zazwyczaj przylatują helikopterem.” – donosi źródło jednego z dzienników.

Źródło: Gazeta Wyborcza, Super Express

  1. Michał Wiśniewski nie wytrzymał. Nazwał kolegę z branży oszustem i złodziejem
  2. Maria Winiarska dołącza do grona niezadowolonych. Oto co zaproponował aktorce ZUS
  3. Pilnie zwołali konferencję. Są wyniki nt. szczepionki AstraZeneca. Świat patrzy z przerażeniem

Zobacz również: