Odcinek 114 źródło: TVN

BrzydUla 2 powoli zbliża się do końca sezonu. A to z kolei oznacza, że zbliżamy się do finałowych odcinków. Co się wydarzy? W sieci pojawiły się pierwsze doniesienia!

O tym czy powstanie kolejny sezon w zasadzie „odkopanego” już serialu żadnych wieści nie ma. Gro fanów serialu z pewnością jeszcze chciałoby zobaczyć bohaterów produkcji stacji TVN na swoim ekranie. Zobaczcie sami co szykuje się w następnych odcinkach i sami wydedukujcie czy można jeszcze coś „wyciągnąć” z tej historii.

[irp]

BrzydUla 2: wiemy co się wydarzy!

Co więcej zdarzy się to, na co czekali zapewne wszyscy śledzący perypetie Marka (Filip Bobek) i Uli (Julia Kamińska). Otóż para padnie sobie w ramiona. Bo długich niesnaskach i problemach pomiędzy nimi zapewni to widzom nieco oddechu. A to już w odcinku 114.

Wówczas właśnie nastąpi przełom. Zanim małżeństwo ostatecznie się rozstanie i dojdzie do sprawy rozwodowej Ula i Marek pójdą. Oboje zaczną mówić w końcu o swoich uczuciach co pozytywnie wpłynie na ich relacje. I tak we wspomnianym 114 odcinku oboje się pogodzą. To szczęście jednak nie potrwa długo, bowiem do akcji ma ponownie wkroczyć złośliwa Paulina (Maja Hirsch).

Cała historie będzie się ciągnąć i do odcinka 115, którego emisja nastąpi 29 marca. W między czasie sytuacja ponownie zdąży się popsuć, zaś relacje pomiędzy pozostałymi bohaterami przejdą kolejne zawirowania.

Przypomnijmy, ze drugi sezon BrzydUli można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku na antenie stacji TVN7 o godz. 20.00. Gdyby ktoś jednak przegapił, bądź miał niedosyt po ostatnim odcinku serial również można znaleźć na platformie Player. Kto czeka na następne odcinki?

[irp]

Zobacz również: