Temat rozwodu małżeństwa Trumpów został już przewałkowany na wszystkie możliwe strony. Przynajmniej tak się wydaje, ponieważ media – w tym też polskie – nie zamierzają odpuścić, nieustannie analizując, każdy ruch obojga. Zdecydowanie większym zainteresowaniem cieszy się Melania Trump oraz jej wpisy w mediach społecznościowych. Post z wczoraj znów zrobił zamieszanie wokół byłej pary prezydenckiej.

Jeszcze przed wygraniem wyborów przez Joe Bidena, jednak kiedy już szanse Trumpa na kolejną kadencję malały pojawiało się coraz więcej głosów, iż Melanii Trump na rękę na taki obrót sprawy. Spora część mediów amerykańskich nie owijała w bawełnę pisząc o życiu prywatnym Melanii i Donalda. Według większości źródeł (są media, które temu zaprzeczają) w ich małżeństwie od lat już nie jest najlepiej.

[irp]

Dużą informacją okazała ta jeszcze z poprzedniego roku, kiedy to jeden z byłych już  współpracowników Białego Domu zdradził, iż para od dłuższego czasu nie śpi w jednym łóżku. Powodów do spekulacji było od groma. A to, że Melania nie udziela się publicznie, a to, że ukochana córka Donalda Ivanka i Melania się nie dogadują.

Doprowadziło to do ogromnego tzw. zmęczenia tematu. Nie tylko Amerykanów, ale i Polaków. Jednak co z tego, że informacji jest coraz mniej, jak wciąż są. Kolejny powód do dyskusji znaleziono w ostatnim wpisie Melanii Tramp na Twitterze.

[irp]

Melania Trump: Walentynki na Twitterze

Na Twitterze byłej Pierwszej Damy pojawił się post. Melania umieściła w nim zdjęcie obrazujące, jak spędzała ona Walentynki przez ostatnie lata. Fotografie zostały zrobione podczas spotkań Melanii z chorymi dziećmi w The Children’s Inn at National Institute of Health.

Media jednak podchwyciły zupełnie coś innego: skoro Walentynki to święto zakochanych, to dlaczego Melania nie spędza ich z mężem?  Może fake news to nie jest, jednak krótka chwila zastanowienia przed wciśnięciem „opublikuj” niektórym dziennikarzom by się przydała.

[irp]

„W te Walentynki myślę o odważnych i inspirujących dzieciach z The Childrens Inn, które odwiedziłam przez kilka ostatnich lat. Wysyłam im miłość i siłę, dziś i każdego dnia. Szczęśliwych walentynek” – czytamy w opisie postu Melanii Trump.

Zobacz również: