Katarzyna Dowbor będąc dziennikarką zdecydowanie zagościła w sercach Polaków również rolą prowadzącej program Polsatu „Nasz Nowy Dom”. Jak widać po jej ostatnim wpisie na Instagramie zdecydowanie angażuje się ona w życie bohaterów odcinków. Niestety wbrew magii telewizji, nie zawsze kończy się ono happy endem.

Katarzyna Dowbor rzadko dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami z bohaterami programu. Dużo częściej na jej profilach można spotkać jedynie fragmenty „nagrywek” z planu. Tym razem jednak Dowbor postanowiła się podzielić takim zdjęciem. Zaś pobudką do tego, nie była wcale wesoła informacja.

[irp]

Katarzyna Dowbor pokazuje, że nie zawsze można liczyć na happy end

Dziennikarka dosłownie kilka godzin temu udostępniła na swoim profilu informację o jednej z bohaterek programu – Pani Ani. Przypomnijmy, że ostatnio wyemitowany odcinek „Naszego Nowego Domu” nosił numer 216 (lub 218 – licząc również 2 odcinki specjalne). Pani Anna zaś była bohaterką odcinka 117 – jak pisze Katarzyna Dowbor.

Minęło już sporo czasu od metamorfozy domu Pani Anny. Samej Katarzynie Dowbor należy się szacunek za fakt, iż poszczególni bohaterzy programu zostają w jej pamięci. Jeszcze większa pochwała należy się jej za uczynek, dzięki któremu i widzowie nie zapomną Pani Anny.

„Kochani, podzielę się z Wami bardzo smutną wiadomością… Pani Ania, bohaterka 117. odcinka programu Nasz Nowy Dom, niestety przegrała walkę z chorobą nowotworową. Osierociła córeczkę Sarę. Będziemy zawsze o Pani Ani pamiętać. I cieszymy się, że mogliśmy spełnić Jej marzenie” – poinformowała na dziennikarka na swoim instagramowym profilu.

[irp]

Zobacz również: