Katarzyna Dowbor będąc dziennikarką zdecydowanie zagościła w sercach Polaków również rolą prowadzącej program Polsatu „Nasz Nowy Dom”. Jak widać po jej ostatnim wpisie na Instagramie zdecydowanie angażuje się ona w życie bohaterów odcinków. Niestety wbrew magii telewizji, nie zawsze kończy się ono happy endem.

Katarzyna Dowbor rzadko dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami z bohaterami programu. Dużo częściej na jej profilach można spotkać jedynie fragmenty „nagrywek” z planu. Tym razem jednak Dowbor postanowiła się podzielić takim zdjęciem. Zaś pobudką do tego, nie była wcale wesoła informacja.

ZOBACZ!  Lech Wałęsa apeluje do żony. Chce by znalazła sobie młodszego

Katarzyna Dowbor pokazuje, że nie zawsze można liczyć na happy end

Dziennikarka dosłownie kilka godzin temu udostępniła na swoim profilu informację o jednej z bohaterek programu – Pani Ani. Przypomnijmy, że ostatnio wyemitowany odcinek „Naszego Nowego Domu” nosił numer 216 (lub 218 – licząc również 2 odcinki specjalne). Pani Anna zaś była bohaterką odcinka 117 – jak pisze Katarzyna Dowbor.

Minęło już sporo czasu od metamorfozy domu Pani Anny. Samej Katarzynie Dowbor należy się szacunek za fakt, iż poszczególni bohaterzy programu zostają w jej pamięci. Jeszcze większa pochwała należy się jej za uczynek, dzięki któremu i widzowie nie zapomną Pani Anny.

„Kochani, podzielę się z Wami bardzo smutną wiadomością… Pani Ania, bohaterka 117. odcinka programu Nasz Nowy Dom, niestety przegrała walkę z chorobą nowotworową. Osierociła córeczkę Sarę. Będziemy zawsze o Pani Ani pamiętać. I cieszymy się, że mogliśmy spełnić Jej marzenie” – poinformowała na dziennikarka na swoim instagramowym profilu.

ZOBACZ!  Czym zajmują się dziś dzieci legendy polskiego rocka? Wiemy, czego dowiedzieli się dziennikarze

Zobacz również: