Patryk Vega zdecydowanie nie miał ostatnio dobrej passy, jeśli chodzi o 2020 rok, ale i wcześniej. Praktycznie żaden z jego filmów nie zdobył wystarczającej aprobaty widzów, o czym świadczą m.in. oceny produkcji w sieci. „Oczy diabła” jak widać jednak wywarły spore wrażenie.

Vega na ten rok zaplanował więcej premier. Niedługo ma się też ukazać „Miłość w czasach zaraz” z Anną Muchą w roli głównej. Ma się też tam pojawić kilka nowych twarzy polskiego show biznesu oraz aktorów, którzy już współpracowali z reżyserem. Teraz jednak w centrum uwagi, jest już od dawna zapowiadany dokument o handlu dziećmi.

„Opowiem, w jaki sposób w dzisiejszej Europie legalnie sprzedać dziecko do burdelu albo na narządy” – zapowiadał już w ubiegłym roku Vega.

Patryk Vego już wczoraj rano udostępnił dokument „Oczy Diabła”. Cały ponad półtoragodzinny materiał pojawił się na oficjalnym profilu reżysera na Facebooku. A co ważne, całkowicie za darmo. Jednak film jest całkiem długi, a więc ma tym samym predyspozycje do monetyzacji.

 

„Oczy diabła” – opinie internatów

„29 minuta i koniec nie dałam rady. W 29 minucie to co powiedział to moja wyobraźnia… Ja pi*r… Aż nie wiem co napisać”.

A” ja odnoszę wrażenie że Vega pokaże nam na tacy całe szambo tego świata, a ludzkość i tak z tym nic nie zrobi”.

„Jaka to musiała być trudna rozmowa dla Pana. Słychać czasami jak się załamuje Panu głos. Coś okropnego i niszczącego psychikę. Nie dochodzi do człowieka, że coś takiego w ogóle ma miejsce ale ma i dziękuję, że pokazuje Pan to światu z pewnością własnym kosztem. Niech ktoś się za to zbydlęcenie wreszcie weźmie”.

„Nie wiem czy to jest prawda, czy jakiś scenariusz, za samo mówienie w taki sposób o tym zapi**doliłabym gołymi rękami”

„Nawet jeżeli jest to nagrane pod publikę, to niestety takie rzeczy mają miejsce”.

„Temat jest mocny i ciężki, większość ludzi woli nie wiedzieć i udawać że takie rzeczy nie mają miejsca. Film jest bardzo „ostrożny”, to tylko kropla w morzu”.

„To jest tak okrutne, że trąci fejkiem, chyba po raz pierwszy bym się cieszył, że coś jest kłamstwem”.

źródło: Facebook

Zobacz również: