„Tak potoczyło się moje życie” – sumowała na koniec wywiadu Alicja Majewska. Artystka podczas ostatniej rozmowy z magazynem Viva! zdradziła, iż obawia się o swoją przyszłość. Poruszyła również m.in. ostatnio gorący temat w środowisku artystycznym – emeryturę.

Alicja Majewska to jedna z tych artystek, na które czas działa tylko z korzyścią. Już w tm roku Majewska ukończy 73 lata, jednak nie widać, aby zamierzała zakończyć karierę na estradzie.

Przypomnijmy również, że piosenkarka ostatnimi czasy bardzo dużo pojawia się w telewizji. A to za sprawą programu stacji TVP The Voice Senior, gdzie zasiada w fotelu trenerskim. Z tak dużą dozą sympatii widzów, z pewnością tegoroczna edycja nie będzie jej ostatnią.

[irp]

Alicja Majewska o swojej przyszłości

„Majewska zastanawia się czasem, czy będzie się miał nią kto zająć, gdy okaże się, że wymaga pomocy”- donosi tabloid pomponik.pl. To jest rzecz jasna zawiązanie do faktu, iż Alicja Majewska nie ma dzieci. Z mężem rozstała się już jakiś czas temu.

Jak tłumaczy artystka jej życie prywatne nieco poszło na bok przez chorobę jej matki, która przez 12 lat była pod opieką córki. Kobieta wymagała stałej opieki, zmarła w 2011 roku.

„Opiekowałam się mamą po wylewie. Mieszkała ze mną. Było to bardzo trudne, ale cały czas myślałam, żeby żyła jak najdłużej” – wyznała wówczas Majewska.

W rozmowie ze wspomnianym magazynem Majewska poruszyła również temat polskiej emerytury. Duża część polskich artystów bardzo skrzętnie ostatnio komentowała swoje emerytury na forum medialnym. Jak i w większości przypadków, tak i w przypadki Alicji świadczenie emerytalne wyniesie niewiele więcej niż 1000 złotych.

[irp]

[irp]

Zobacz również: