Andrzej Piaseczny

Trudno opanować łzy wzruszenia czytając wpis, który Andrzej Piaseczny opublikował na Instagramie. Piosenkarz zwrócił się do internautów z prośbą o wsparcie dla swojej ukochanej mamy. Okazuje się, że starsza pani trafiła do szpitala.

Andrzej Piaseczny świętuje razem z ukochaną mamą

Z pewnością znany wokalista należy do tych gwiazd, które rzadko dzielą się z wielbicielami informacjami na temat swojego życia prywatnego. Świadczy o tym chociażby fakt, iż od kilkunastu lat opinia publiczna zastanawia się, czy Andrzej Piaseczny jest związanych z jakąś kobietą. Piosenkarz nigdy nie odniósł się do regularnie pojawiających się plotek na swój temat.

Trzeba jednak zauważyć, iż Piaseczny chętnie pokazuje w mediach swoją mamę. Popularny wokalista chętnie publikuje na Instagramie fotografie z najważniejszą kobietą w swoim życiu. Mało tego, parę lat temu trener „The Voice Senior” wystąpił z ponad 80-letnią rodzicielką w jednym z programów rozrywkowych.

Mama „Piaska” od dłuższego czasu mieszka razem ze swoim znanym synem. Prawdopodobnie Andrzej Piaseczny postanowił zabrać mamę do swojego domu w związku z problemami zdrowotnymi seniorki. Kiedy pani Alicji wszczepiono rozrusznik serca, wokalista zaopiekował się rodzicielką.

Niestety, najnowszy wpis Piasecznego nie napawa optymizmem. Otóż na fotografii widzimy wokalistę, który odwiedza swoją mamę w szpitalu. Możemy zatem być niemalże pewni, iż seniorka trafiła pod opiekę lekarzy.

Bez wątpienia opis, który Andrzej Piaseczny dodał do zdjęcia budzi niepokój i powoduje, że wiele osób ma w oczach łzy. Wokalista informuje w nim, iż razem z mamą świętują swoje urodziny niemalże w tym samym czasie. Jednak tym co porusza najbardziej jest prośba gwiazdora o to, aby internauci życzyli seniorce zdrowia. Okazuje się bowiem, iż właśnie tego pani Alicja potrzebuje w tej chwili najbardziej.

Oczywiście apel „Piaska” spowodował żywą reakcję użytkowników Instagrama. Pod wpisem pojawiła się ogromna liczba życzeń skierowanych do piosenkarza i jego mamy. Internauci życzyli im przede wszystkim zdrowia.

Zobacz również: