Polsat: Sylwestrowa Moc Przebojów

Pomimo trwającej pandemii koronawirusa największe stacje telewizyjne nie rezygnują z imprez sylwestrowych. Naturalnie jednak będą miały one inny charakter, niż w poprzednich latach. TVP zorganizuje „Sylwester Marzeń”, a Polsat „Sylwestrową Moc Przebojów” w studio telewizyjnym. Poznaliśmy już prawdopodobnie wszystkie gwiazdy, które pojawią się w sylwestrową noc na scenie Polsatu.

Polsat podał obsadę „Sylwestrowej Mocy Przebojów”

Sylwestrowe imprezowanie z Polsatem ze względu na pandemię koronawirusa odbędzie się w studio telewizyjnym. Nie zabraknie jednak największych gwiazd muzyki w Polsce. Stacja krok po kroku odkrywała kolejne nazwiska, ale wygląda na to, że wreszcie odkryła swoje wszystkie karty. I trzeba przyznać otwarcie – jest grubo!

„Sylwestrowa Moc Przebojów” może przyciągnąć przed telewizyjne ekrany rekordową publiczność. W studio telewizyjnym wystąpią między innymi Bajm czy Sławomir, a pełną listę gwiazd prezentujemy poniżej.

Polsat zdecydował się zatrudnić na sylwestrową noc takie gwiazdy jak: Bajm, Sławomir, Michał Szpak, Sylwia Grzeszczak, Enej, Doda, Alicja Majewska, Michał Wiśniewski, Mandaryna, Czadoman, After Party, Feel, Piersi, Brave&Antek Smykiewicz, Daj to głośniej, Piękni i Młodzi, Stachursky oraz Lou Bega. Jak widać, cała plejada gwiazd. Zaskakuje zwłaszcza zestawienie ze sobą na jednej scenie Wiśniewskiego i Mandaryny.

„Sylwestrowa Moc Przebojów” rozpocznie się punktualnie o godzinie 20:00 i będzie transmitowana na otwartym Polsacie, a także kanale Polsat News i za pośrednictwem Internetu na platformie IPLA oraz w portalu Interia.pl. Będzie się działo!

Trzeba przyznać, że zarówno obsada „Sylwestrowej Mocy Przebojów”, jak i „Sylwestra Marzeń” w TVP w tym roku imponuje. Telewidzowie będą mieli twardy orzech do zgryzienia, ofertę której stacji wybrać, a w tym roku, przed ekranami telewizorów ze względu na tzw. „narodową kwarantannę” może zasiąść rekordowa publika. Stąd też Polsat i TVP postarały się o gwiazdy największego kalibru.

[irp]

[irp]

Zobacz również: