Anna Przybylska wspomnienie

Trudno w to uwierzyć, ale od śmierci Ani minęło już sześć lat. Gdyby dziś Anna Przybylska żyła, właśnie świętowałaby 42. urodziny. O jej osobie nie zapomniała córka Oliwia Bieniuk a także menadżerka. Panie zamieściły wzruszające zdjęcie i nagranie w mediach społecznościowych. Nawet najtwardszym osobom mogą polecieć łzy po policzkach…

Anna Przybylska świętowałaby 42. urodziny, Oliwia Bieniuk pamięta o mamie

Na Instagramie Oliwia Bieniuk wrzuciła film z przeszłości, gdzie jako mały brzdąc bawiła się ze swoją mamą, nieżyjącą już dziś Anną Przybylską. Zapewne obrazki te Oliwia pamięta jak przez mgłę, gdyż była wtedy bardzo mała. Jak widać, ma jednak po mamie świetne wspomnienia do których lubi wracać. I jak sama przed kilkoma tygodniami wyznała, wciąż tęskni za Anną Przybylską.

Wielu przewiduje, że Oliwia Bieniuk podąży w ślady swojej mamy. Już zyskała olbrzymią rozpoznawalność i stawia pierwsze kroki zarówno przed obiektywem aparatu jak i przed kamerą reżyserską. Ma wszystkie argumenty ku temu, by wykorzystać dobre geny po mamie.

Na samym końcu artykułu zobaczycie nagranie, którym w dniu 42. urodzin Anny Przybylskiej wspomniała ją córka, Oliwia Bieniuk.
[irp]

O świetnej osobie, jaką była Anna Przybylska nie zapomniała także jej menadżerka z przeszłości, a zarazem najbliższa przyjaciółka – Małgorzata Rudowska.

Rudowska wrzuciła na Instagram zdjęcie zza kulis jednej z sesji Anny Przybylskiej i opisała je krótkim „wciąż za Tobą tęsknie”. Wymowne jest także czarne serce na końcu wpisu.

Jak widać, Anna Przybylska na trwałe zapisała się nie tylko w sercu swojej córki Oliwi Bieniuk, co zresztą nie dziwi, ale także w pamięci swoich najbliższych współpracowników. Pamiętają o niej także setki tysięcy Polaków, którzy rokrocznie żałują, że nie ma już wśród nas tak wspaniałej osoby o szlachetnym sercu i wielu talentach, jaką niewątpliwie była Ania Przybylska.

[irp]

[irp]


Zobacz również: