Piotr Żyła

O tym, jak bardzo popularny jest w Polsce Piotr Żyła nie trzeba nikomu przypominać. Tym razem znów znalazł się na ustach wszystkich. Chodzi o zdjęcie z dzieciństwa, które wrzucił na swojego Facebooka. Kolejny raz potwierdza się, że „Wiewiór” nie tylko tryska humorem, ale ma wręcz gigantyczny dystans do siebie. Zobaczcie to zdjęcie i spróbujcie powstrzymać śmiech.

Piotr Żyła – i jak go tu nie kochać?

Nie ma praktycznie dnia, by o Piotrze Żyle nie rozpisywały się największe portale internetowe w Polsce. Wszystko za sprawą jego żartów czy czasami komicznych wypowiedzi. Nikt jednak nie ma wątpliwości, że Piotr Żyła to oryginał sam w sobie, a wielbią go w Polsce setki tysięcy o ile nie miliony ludzi. Dlatego, że skoczek ma w sobie to coś, co potrafi rozweselić każdego nawet w najbardziej szary dzień. Tak jest i tym razem. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie z dzieciństwa, które zamieścił na swoim Facebooku.

Popularny „Wiewiór” kolejny raz skoczył. Tym razem wrzucił do sieci zdjęcie na którym, na oko ma kilka lat i jest w towarzystwie trzech innych dzieci oraz… krowy. Wszystko podpisał charakterystyczną dla siebie dawką humoru. „Nie zgadniecie kto jest pod krową”. Odpowiedź jest oczywista… Piotr Żyła 🙂

Piotr Żyła

Wystarczy jedno spojrzenie na to zdjęcie i śmiech gwarantowany. Znając Piotrka, zapewne o to chodziło, aby rozbawić wszystkich. Udało mu się jak zwykle!

Pozostaje trzymać kciuki, że z równie dobrą skutecznością Piotr Żyła rozpocznie zbliżający się wielkimi krokami Turniej Czterech Skoczni. Choć na Mistrzostwach Polski w skokach narciarskich przy mocno loteryjnym konkursie mu nie wyszło, to Piotrek nie załamuje rąk. Będzie dobrze, jak sam stwierdził i my też jesteśmy pewni, że będzie dobrze! I jak tu nie kochać Piotra?

źródło: o2.pl, Facebook, mat. prasowe

[irp]

[irp]

Zobacz również: