Krzysztof Jackowski

Nie milkną jeszcze echa ostatnich wizji Jasnowidza Jackowskiego, a ten znów zaszokował całą Polskę. Tym razem Krzysztof Jackowski snuje swoją teorię na płaszczyźnie politycznej. Szokują zwłaszcza słowa o „krótkiej prezydenturze”. Co ma na myśli znany jasnowidz?

Krzysztof Jackowski: „To będzie krótka prezydentura”

Tradycji stało się zadość i Krzysztof Jackowski kolejny raz spotkał się ze swoimi fanami podczas transmisji wideo na platformie Youtube. Jak zwykle też, rozważał wiele kwestii, dotyczących bieżących wydarzeń w Polsce czy sytuacji geopolitycznej na świecie.

W pewnym momencie z ust Jackowskiego padły jednak dwuznaczne słowa, które co tu dużo mówić, zmroziły krew w żyłach u jego fanów. Chodzi o prezydenturę Joe Bidena, który został mianowany prezydentem elektem Stanów Zjednoczonych i jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, to w dniu 20 stycznia 2021 roku wprowadzi się do Białego Domu.

ZOBACZ!  Jakimowicz zalał się łzami na wizji. Ogórek nie wytrzymała

Krzysztof Jackowski twierdzi jednak, że Biden zbyt długo nie nacieszy się prezydenturą. Widzi także, że to nie będzie dobry prezydent, a stosunki Stanów Zjednoczonych z Polską ulegną znacznemu ochłodzeniu.

„To będzie krótka prezydentura” – przyznał otwarcie Jasnowidz w kontekście Joe Bidena. „Prezydentura ta będzie bardzo chłodna dla Polski… będzie bardzo krótka” – dodał po chwili Jasnowidz Jackowski.

Znany jasnowidz nie wyciągnął jednak argumentów, dlaczego tak przeczuwa. Dlatego też, ruszyła kolosalna lawina domysłów. Czy Joe Biden zostanie zdymisjonowany, a może będzie borykał się z poważnymi problemami zdrowotnymi? Tego Jackowski nie zdradził. Przeraża jednak fakt, że mają ochłodzić się stosunki Polski i Stanów Zjednoczonych, czyli krajów, które do tej pory, za kadencji Donalda Trumpa pozostawały w bliskim sojuszu gospodarczo-militarnym.

ZOBACZ!  Polityk PO zaszczepiona poza kolejnością. Powiedzenie "równi i równiejsi" wciąż aktualne
ZOBACZ!  Bon Turystyczny. Andrzej Duda podpisał ustawę. Zobacz co się zmieni