Krzysztof Jackowski

Nie milkną jeszcze echa ostatnich wizji Jasnowidza Jackowskiego, a ten znów zaszokował całą Polskę. Tym razem Krzysztof Jackowski snuje swoją teorię na płaszczyźnie politycznej. Szokują zwłaszcza słowa o „krótkiej prezydenturze”. Co ma na myśli znany jasnowidz?

Krzysztof Jackowski: „To będzie krótka prezydentura”

Tradycji stało się zadość i Krzysztof Jackowski kolejny raz spotkał się ze swoimi fanami podczas transmisji wideo na platformie Youtube. Jak zwykle też, rozważał wiele kwestii, dotyczących bieżących wydarzeń w Polsce czy sytuacji geopolitycznej na świecie.

W pewnym momencie z ust Jackowskiego padły jednak dwuznaczne słowa, które co tu dużo mówić, zmroziły krew w żyłach u jego fanów. Chodzi o prezydenturę Joe Bidena, który został mianowany prezydentem elektem Stanów Zjednoczonych i jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, to w dniu 20 stycznia 2021 roku wprowadzi się do Białego Domu.

[irp]

Krzysztof Jackowski twierdzi jednak, że Biden zbyt długo nie nacieszy się prezydenturą. Widzi także, że to nie będzie dobry prezydent, a stosunki Stanów Zjednoczonych z Polską ulegną znacznemu ochłodzeniu.

„To będzie krótka prezydentura” – przyznał otwarcie Jasnowidz w kontekście Joe Bidena. „Prezydentura ta będzie bardzo chłodna dla Polski… będzie bardzo krótka” – dodał po chwili Jasnowidz Jackowski.

Znany jasnowidz nie wyciągnął jednak argumentów, dlaczego tak przeczuwa. Dlatego też, ruszyła kolosalna lawina domysłów. Czy Joe Biden zostanie zdymisjonowany, a może będzie borykał się z poważnymi problemami zdrowotnymi? Tego Jackowski nie zdradził. Przeraża jednak fakt, że mają ochłodzić się stosunki Polski i Stanów Zjednoczonych, czyli krajów, które do tej pory, za kadencji Donalda Trumpa pozostawały w bliskim sojuszu gospodarczo-militarnym.

[irp]

[irp]

Zobacz również: