Księżna Kate w święta

Najnowsze wieści, które napłynęły z Wysp Brytyjskich, zasmuciły wielbicieli brytyjskiej rodzinie królewskiej. Księżna Kate, Książę William oraz ich pociechy nie mają powodów do radości. Wiele wskazuje na to, że tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą niezwykle trudne dla Cambridge’ów i ich najbliższych. 

Księżna Kate musiała zmienić świąteczne plany

Niewątpliwie panująca pandemia zmieniła życie nas wszystkich. Z myślą o bezpieczeństwie swoim i naszych najbliższych musieliśmy zmienić dotychczasowe zwyczaje. To bardzo trudne, zwłaszcza w kontekście zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Okazuje się, że te niezbyt przyjemne zmiany dotkną także członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

W mediach społecznościowych pojawiła się ostatnio informacja, iż uwielbiana przez poddanych Księżna Kate nie zobaczy się ze swoimi najbliższymi podczas zbliżających się świąt. O ile o tym, iż z powodu koronawirusa Książęta Cambridge nie będą świętować razem z Królową Elżbietą II i Księciem Filipem mówiło się od dawna, to najnowsze wieści są sporym zaskoczeniem.

Wiele wskazuje na to, iż w tym roku Windsorowie nie usiądą razem do świątecznego stołu. Książę Karol i jego małżonka Camilla zostaną w Clarence House. Książę Harry z Meghan Markle i małym Archiem będą celebrować Boże Narodzenie w Stanach Zjednoczonych gdzie aktualnie mieszkają. Natomiast Książę William, Księżna Kate oraz ich pociechy do stołu zasiądą w swojej rezydencji w Norfolk.

[irp]

Jednak tym co najbardziej szokuje informacja, iż Księżna Kate po raz pierwszy nie spędzi świąt razem ze swoimi ukochanymi rodzicami. Wydaje się to niemal pewne, gdyż poinformowała o tym na Instagramie sama Carole Middleton. „Być może nie będziemy mogli się spotkać, ale po roku takim jak 2020, musimy pamiętać, co jest naprawdę ważne w tych świętach. Dla mnie naprawdę liczy się to, że moja rodzina czuje się ze sobą związana. Zwykle pozwalam moim wnukom pomagać mi przy dekorowaniu drzewka. W tym roku poproszę ich za pomocą wideo rozmowy, aby zdecydowali, którą dekorację wybrać” – wyznała mama Księżnej Kate.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Party Pieces (@partypieces)

Spodziewaliście się, że panujaca epidemia wpłynie aż tak bardzo nawet na życie brytyjskiej rodziny królewskiej? Jest Wam szkoda, iż Księżna Kate nie będzie mogła cieszyć się świąteczną atmosferą z całą swoją rodziną?

[irp]

Zobacz również: