Karol Strasburger, Familiada
Na zdjęciu Karol Strasburger, prowadzący Familiadę

Znany i lubiany prezenter telewizyjny, postać, która od wielu lat kojarzy się z teleturniejem „Familiada”, Karol Strasburger nie jest zadowolony z nowych obostrzeń. Zamiar ich wprowadzenia, kilkadziesiąt godzin temu ogłosił Adam Niedzielski. Strasburger nie może zrozumieć zwłaszcza jednego z nich.

Karol Strasburger nie rozumie nowych obostrzeń

Prowadzący „Familiady” przyzwyczaił już do tego, że w przeciwieństwie do niektórych gwiazd Telewizji Polskiej nie boi się mówić tego, co myśli. Ostatnimi czasy wsparł Strajk Kobiet, a teraz otwarcie krytykuje rządowe obostrzenia.

Widać, że doskonale zdaje sobie sprawę z silnej pozycji w „Familiadzie”, że pozwala sobie na takie wycieczki. Karol Strasburger kompletnie nie rozumie nowej polityki walki z koronawirusem, którą zaproponował Adam Niedzielski. Chodzi o okres od 28 grudnia do 17 stycznia, gdzie Minister Zdrowia szykuje tzw. miękki lockdown, nazywany narodową kwarantanną. Komentarz Strasburgera jest jednoznaczny.

ZOBACZ!  Agata Młynarska trafiła do szpitala. "Nie ma szans, żebym się poddała"

„Myślę, że te decyzje wynikają z jakiejś formy lęku czy odpowiedzialności władz (…) Najlepiej jest wiele miejsc zamknąć, wtedy mamy czyste sumienie, że z naszej strony dopełniliśmy wszystkich możliwych formalności. Nie patrząc, czy ma to większy czy mniejszy sens, czy komuś to utrudnia bardziej czy mniej życie” – mówi Karol Strasburger w wywiadzie z „Plejadą”.

Prowadzący „Familiady” dodaje, że najbardziej nie potrafi zrozumieć zamknięcia stoków narciarskich. Jako zapalony narciarz jeszcze nie szusował w tym roku. Ba, Karol Strasburger planował nawet wyjazd do Włoch, ale i tam zamknięto ośrodki narciarskie.

„Jestem narciarzem, który nie wyjechał na stok. Trudno mi zrozumieć, że na stoku mogę się od kogoś zarazić, jadąc prawie 100 km/h, w goglach, kasku i masce. Być może chodzi o to, by ludzie nie spotykali się w kolejkach” – uderza w rząd Strasburger.

Jak myślicie, czy w słowach Karola Strasburgera jest trochę racji? Czy jednak przesadza i patrzy wyłącznie przez pryzmat tego, że jest zapaleńcem narciarstwa alpejskiego?

źródło: Plejada

ZOBACZ!  Nagły zwrot akcji ws. Kurdej-Szatan. Tego chyba sama się nie spodziewała
ZOBACZ!  Maryla Rodowicz zadebiutuje w nowej roli. Internauci są oburzeni

Zobacz również: