Tort był, rodzinka była, przyjaciele byli – tak można podsumować świętowanie urodzin 15-letnie już aktorki. Emilia Dankwa pochwaliła się kilkoma zdjęciami z tego ważnego dnia.

Emilia Dankwa jest córką redaktorki Moniki Bekier i montażysty Eryka Dankwy. Niektórzy wypominają to młodej aktorce, bowiem twierdzą, że był to jedyny powód otrzymania roli w popularnej „Rodzince.pl”. Nastolatka jednak wydaje się nic sobie z tego nie robić. Wiele doświadczeń jeszcze przed nią, bowiem po zakończeniu serialu TVP jak dotąd nie ma informacji, aby Emilia miała w planach kolejne projekty. Chociaż jak widać na jej facebookowym fanpagu sporo angażuje się też w rzeczy spoza branży aktorskiej.

ZOBACZ!  Kasia Cichopek gotowa na odejście z "M jak miłość". Mówi o swoim planie B

Ma ona za to w planach coś innego. Jak widać po jej sumiennie prowadzonym Instagramie dziewczyna głównie oddaje się swojej pasji – jeździe konno. I jak można się domyślić, z kilku zdjęć na jej profilu skupia się na nauce.

Emilia Dankwa obchodzi 15. urodziny!

A właściwie obchodziła, bowiem urodziny miała wczoraj 16. grudnia. Jakiś czas temu pisaliśmy o Emilce i tym jak bardzo zmieniła się przez te kilka lat, od czasu, gdy pierwszy raz zobaczyliśmy ją na ekranach u boku Mateusza Pawłowskiego (serialowego Kacperka). Dziś obchodzi ona swoje 15. urodziny, czyli pierwszy „próg” do dorosłości przed 18-nastką. Tym wydarzeniem podzieliła się ona na swoim Instagramie, który notabene dobił już do 100 tysięcy obserwatorów.

ZOBACZ!  Niepokojące słowa Ewy Krawczyk. Wdowa po Krzysztofie Krawczyku nie radzi sobie

Tegoroczne urodziny były inne… ale to absolutnie nie znaczy, że gorsze!
Miło spędziłam czas z Rodzinką i Przyjaciółkami (oczywiście online…) i jestem bardzo zadowolona. Ogromnie Wam dziękuję za wszystkie życzenia, jest ich masa, więc jeszcze nie zdążyłam na wszystkie odpowiedzieć, ale postaram się to zrobić, jeszcze raz dziękuję! – czytamy w opisie pod zdjęciami Emilki.

Oczywiście nie zabrakło także masy życzeń na forum publicznym, pod zdjęciem Emilki. Młoda aktorka z pewnością będzie zdrowa i szczęśliwa jak nigdy dotąd po niemal 200 komentarzach.

Zobacz również: