Tort był, rodzinka była, przyjaciele byli – tak można podsumować świętowanie urodzin 15-letnie już aktorki. Emilia Dankwa pochwaliła się kilkoma zdjęciami z tego ważnego dnia.

Emilia Dankwa jest córką redaktorki Moniki Bekier i montażysty Eryka Dankwy. Niektórzy wypominają to młodej aktorce, bowiem twierdzą, że był to jedyny powód otrzymania roli w popularnej „Rodzince.pl”. Nastolatka jednak wydaje się nic sobie z tego nie robić. Wiele doświadczeń jeszcze przed nią, bowiem po zakończeniu serialu TVP jak dotąd nie ma informacji, aby Emilia miała w planach kolejne projekty. Chociaż jak widać na jej facebookowym fanpagu sporo angażuje się też w rzeczy spoza branży aktorskiej.

[irp]

Ma ona za to w planach coś innego. Jak widać po jej sumiennie prowadzonym Instagramie dziewczyna głównie oddaje się swojej pasji – jeździe konno. I jak można się domyślić, z kilku zdjęć na jej profilu skupia się na nauce.

Emilia Dankwa obchodzi 15. urodziny!

A właściwie obchodziła, bowiem urodziny miała wczoraj 16. grudnia. Jakiś czas temu pisaliśmy o Emilce i tym jak bardzo zmieniła się przez te kilka lat, od czasu, gdy pierwszy raz zobaczyliśmy ją na ekranach u boku Mateusza Pawłowskiego (serialowego Kacperka). Dziś obchodzi ona swoje 15. urodziny, czyli pierwszy „próg” do dorosłości przed 18-nastką. Tym wydarzeniem podzieliła się ona na swoim Instagramie, który notabene dobił już do 100 tysięcy obserwatorów.

[irp]

Tegoroczne urodziny były inne… ale to absolutnie nie znaczy, że gorsze!
Miło spędziłam czas z Rodzinką i Przyjaciółkami (oczywiście online…) i jestem bardzo zadowolona. Ogromnie Wam dziękuję za wszystkie życzenia, jest ich masa, więc jeszcze nie zdążyłam na wszystkie odpowiedzieć, ale postaram się to zrobić, jeszcze raz dziękuję! – czytamy w opisie pod zdjęciami Emilki.

Oczywiście nie zabrakło także masy życzeń na forum publicznym, pod zdjęciem Emilki. Młoda aktorka z pewnością będzie zdrowa i szczęśliwa jak nigdy dotąd po niemal 200 komentarzach.

Zobacz również: