norbi
Norbi i Iza Krzan

Norbi to polski piosenkarz, a także prezenter radiowy i telewizyjny. Oprócz sceny muzycznej, kojarzony jest z programami „Jaka to melodia?” oraz „Koło Fortuny”. Obecnie, na antenie Telewizji Polskiej jest gospodarzem tego drugiego. Postanowiliśmy przyjrzeć się, ile zarabia gwiazdor.

Ile zarabia Norbi? 

Jeszcze pięć lat temu Norbi, w wywiadzie dla Tele Magazynu przyznawał, że za koncerty „bierze” dużo mniej, niż jego konkurenci. Mówiło się, że Norbi może zaśpiewać już nawet za 10 tysięcy złotych. Teraz jednak wszystko się diametralnie pozmieniało, a stawki Norbiego poszybowały w górę.

Sporo informacji na temat zarobków Norbiego ujawniła ostatnio Doda. Rabczewska chciała wykorzystać piosenkę „Dziewczyny są gorące” w swoim filmie „Dziewczyny z Dubaju”. Jak sama przyznała, Norbi „zawołał” od niej 80 tysięcy złotych. Wobec tego, artystka zrezygnowała z propozycji współpracy.

Jeszcze dwa lata temu Norbi mówił, że co miesiąc zarabia około 50 tysięcy złotych ze wszystkich źródeł. Przyznał, że patrząc na jego kolegów z branży, kwota ta jest bardzo licha.

[irp]

Jak teraz wyglądają zarobki Norbiego, ciężko określić. Ale według różnych informacji za sam sezon „Koła Fortuny” gwiazdor może zainkasować około 80-100 tysięcy złotych. Kilka lat temu Rafał Brzozowski miał 50 tysięcy złotych za sezon, a przecież czasy się zmieniają i ceny rosną.

[irp]

Czy lubicie muzykę Norbiego? Co sądzicie o jego obecności na antenie Telewizji Polskiej? Pomysł wprowadzenia Norbiego do „Jakiej to melodii” zwłaszcza po takiej osobowości, jaką był w programie Robert Janowski wydawał się być strzałem w kolano. Wydaje się jednak, że Norbi w „Kole Fortuny” wpasował się znakomicie. Dobrze prowadzi program, bawi uczestników, telewidzów a jego nieszablonowe żarty pamiętamy jeszcze kilka dni po emisji programu.

źródło: mat. prasowe, Tele Magazyn, Fakt

Zobacz również: