Księżna Kate radosna nowina

Z pewnością najnowsze wieści ucieszą wielbicieli brytyjskiej rodziny królewskiej. Okazuje się, iż Księżna Kate właśnie usłyszała radosną wiadomość. W rodzinie pojawi się kolejne dziecko!

Księżna Kate  ma powody do świętowania

Bez wątpienia żona Księcia Williama to bardzo rodzinna osoba. Wielokrotnie podkreślano, iż w domu Middletonów nie brakowało ciepła i miłości. Carole, Michael oraz trójka ich dzieci – Kate, Pippa oraz James zawsze mogli na siebie liczyć. Prawdopodobnie takie ogromne wsparcie ze strony najbliższych sprawiło, iż Księżna Kate jest dziś tak radosną i empatyczną osobą.

Wydaje się, iż zażyłe relacje z rodzicami i rodzeństwem wpłynęły na to jak ułożyło się życie księżnej. Księżna Kate stworzyła razem z Williamem szczęśliwą rodzinę. Cambridge’owie jak dotąd doczekali się trojga pociech. Patrząc na nich nie można oprzeć się wrażeniu, iż para książęca bardziej wzoruje się na Carole i Michaelu Middleton niż na Księciu Karolu i Księżnej Dianie.

Z tego powodu nikt nie ma wątpliwości, iż najnowsza nowina ucieszyła Księżną Cambridge. Jak donoszą zagraniczne media Księżna Kate zostanie wkrótce ciocią. Kolejnego potomka spodziewa się młodsza siostra żony Williama, czyli Pippa Matthews. 

[irp]

Przypomnijmy, iż Pippa zyskała sporą popularność po ślubie swojej starszej siostry. Media, a także wielbiciele brytyjskiej rodziny królewskiej zachwycali się wówczas jej przepięknym wyglądem. Matthews z miejsca stała się jedną z najbardziej ulubionych brytyjskich celebrytek. Potwierdzeniem tego jest z pewnością ogromne zainteresowanie życiem prywatnym Pippy. W sieci regularnie pojawiają się zdjęcia kobiety spacerującej z synkiem Arturem czy mężem Jamesem.

Niewątpliwie Księżna Kate nie posiada się ze szczęścia z powodu ciąży swojej siostry. O tym jak wielka radość panuje teraz w rodzinie świadczy relacja portalu „Page Six”. „Pippa i James są podekscytowani. To fantastyczna wiadomość w tym trudnym roku. Cała rodzina jest zachwycona” – zdradza źródło serwisu.

Kończąc warto podkreślić, iż jak na razie nikt nie potwierdził oficjalnie ciąży Pippy Middleton. Wydaje się jednak, że to tylko kwestia czasu, aby ta radosna wiadomość ujrzała światło dzienne. 

Źródło: Gala

[irp]

Zobacz również: