Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska, bo o niej mowa, to aktorka, która już na zawsze będzie kojarzyć się z rolą Bożenki z „Klanu”. W najdłużej emitowanym polskim serialu obyczajowym pojawiła się już w 1999 roku. Ponad rok temu jej życie wywróciło się jednak do góry nogami, a dziś Kaczorowska jest na ustach wszystkich. Powód? Zdjęcie, które pojawiło się na jej Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska w seksownej piżamce

Kaczorowska ponad rok temu została matką. Urodziła piękną córeczkę, której dała imię Emilka i to jej poświęca większość swojego czasu. Nie zapomina jednak o fanach, którzy uwielbiają rolę Bożenki z „Klanu”. Agnieszka Kaczorowska regularnie aktualizuje swoje social media i trzeba przyznać, że na przestrzeni tych wielu lat, da się zauważyć, że Kaczorowska z szarej nastolatki przerodziła się w prawdziwego demona piękna. Jest szczęśliwą matką, żoną a także ma nowy dom. Można odnieść wrażenie, że mimo pandemii koronawirusa, żyje się jej, jak w bajce.

Podkreśla to zdjęcie, które właśnie wrzuciła na Instagram. W seksownej piżamce wygląda niczym wamp, co zauważają też internauci. Standardowo na fotce, Agnieszka Kaczorowska tryska humorem.

ZOBACZ!  Barbara Kurdej-Szatan idzie na wojnę z pudelkiem. Nie będzie łatwo

ZOBACZ!  Cichopek wrzuciła zdjęcie zza kulis "M jak miłość". Widzimy, że nie jest jej łatwo

Ufff, cóż za ciało. Aż może zrobić się gorąco. Zresztą to nie pierwszy raz, kiedy Bożenka z „Klanu” prezentuje swoje wdzięki. Wystarczy popatrzeć też na kolejne zdjęcia.

Najwierniejsi fani serialu „Klan” mogą doświadczyć, jaką olbrzymią metamorfozę na przestrzeni ostatnich lat przeszła Agnieszka Kaczorowska. Zarówno wyglądu, jak i kariery. Trzeba przyznać, że w ostatnich latach jej kariera również nabrała rozpędu. Świadczy o tym chociażby udział w „Tańcu z Gwiazdami”.

Agnieszka Kaczorowska ma wierne grono fanów, ale nie ma się też co dziwić. Bożenka z „Klanu” wykazuje się dużą empatią w swoich postach na Instagramie i często wchodzi z interakcje z innymi użytkownikami. To się ceni i jasno pokazuje, że gwiazda nie oderwała się od rzeczywistości, o co, w dzisiejszych czasach łatwo.