Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska, bo o niej mowa, to aktorka, która już na zawsze będzie kojarzyć się z rolą Bożenki z „Klanu”. W najdłużej emitowanym polskim serialu obyczajowym pojawiła się już w 1999 roku. Ponad rok temu jej życie wywróciło się jednak do góry nogami, a dziś Kaczorowska jest na ustach wszystkich. Powód? Zdjęcie, które pojawiło się na jej Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska w seksownej piżamce

Kaczorowska ponad rok temu została matką. Urodziła piękną córeczkę, której dała imię Emilka i to jej poświęca większość swojego czasu. Nie zapomina jednak o fanach, którzy uwielbiają rolę Bożenki z „Klanu”. Agnieszka Kaczorowska regularnie aktualizuje swoje social media i trzeba przyznać, że na przestrzeni tych wielu lat, da się zauważyć, że Kaczorowska z szarej nastolatki przerodziła się w prawdziwego demona piękna. Jest szczęśliwą matką, żoną a także ma nowy dom. Można odnieść wrażenie, że mimo pandemii koronawirusa, żyje się jej, jak w bajce.

Podkreśla to zdjęcie, które właśnie wrzuciła na Instagram. W seksownej piżamce wygląda niczym wamp, co zauważają też internauci. Standardowo na fotce, Agnieszka Kaczorowska tryska humorem.

[irp]

https://www.instagram.com/p/CIyg8qTHfq7/

[irp]

Ufff, cóż za ciało. Aż może zrobić się gorąco. Zresztą to nie pierwszy raz, kiedy Bożenka z „Klanu” prezentuje swoje wdzięki. Wystarczy popatrzeć też na kolejne zdjęcia.

https://www.instagram.com/p/CIiDo39HDg4/

https://www.instagram.com/p/CIFugObnNUZ/

Najwierniejsi fani serialu „Klan” mogą doświadczyć, jaką olbrzymią metamorfozę na przestrzeni ostatnich lat przeszła Agnieszka Kaczorowska. Zarówno wyglądu, jak i kariery. Trzeba przyznać, że w ostatnich latach jej kariera również nabrała rozpędu. Świadczy o tym chociażby udział w „Tańcu z Gwiazdami”.

https://www.instagram.com/p/CHkYSIaHnRY/

https://www.instagram.com/p/CGb40Z9n2Tb/

Agnieszka Kaczorowska ma wierne grono fanów, ale nie ma się też co dziwić. Bożenka z „Klanu” wykazuje się dużą empatią w swoich postach na Instagramie i często wchodzi z interakcje z innymi użytkownikami. To się ceni i jasno pokazuje, że gwiazda nie oderwała się od rzeczywistości, o co, w dzisiejszych czasach łatwo. 

Zobacz również: