Ostatni wywiad portalu Plotek.pl zrobił wrażenie na internautach. Małgorzata Kożuchowska odpowiedziała wprost na pytanie o Ilonę Łepkowską. Czy konflikt trwa dalej?

Pamiętacie jeszcze te kuriozalną śmierć Hanki Mostowiak w kartonach? Było to ogromne wydarzenie w świecie telewizji, bowiem postać grana przez Małgorzatę Kożuchowską zniknęła z ekranu fanów „M jak Miłość” po przeszło 10 latach. Jednak nie było to jedynym powodem. Sam fakt „uśmiercenia postaci w kartonach” była delikatnie mówiąc nie najlepszym posunięciem. Jeszcze długo po emisji tego odcinka Internet huczał od drwin z tak absurdalnego poprowadzenia scenariusza.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Kożuchowska: Życie zawsze daje nam kolejną szansę. Nawet gdy nam się wydaje, że to już jest koniec świata

Wówczas, ale i kilka lat później media rozpisywały się o konflikcie Małgorzaty Kożuchowskiej z Iloną Łepkowską – scenarzystką serialu „M jak Miłość”. Spekulowano bowiem, iż „śmierć w kartonach” bała karą dla aktorki. Ilona Łepkowska przyznała w jednym z wywiadów, że ma żal do Kożuchowskiej o to, że o jej odejściu z serialu dowiedziała się od mediów. Jednak czy rzeczony konflikt był naprawdę tak poważny?

Małgorzata Kożuchowska w wywiadzie z Plotkiem

Plotek „złapał” aktorkę podczas premiery nowego filmu „Banksterzy”. Padły pytania oczywiście głównie o film. Były tez jednak na temat ostatnio zakończonego serialu „Rodzinka.pl”. Na koniec jednak padła „wisienka na torcie” ze strony dziennikarza, bowiem zagadnął o Ilonę Łepkowską.

Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z Plotkiem mówiła bez ogródek. Dziennikarz zapytał aktorkę o to czy bierze pod uwagę jakąkolwiek współpracę z Iloną Łepkowską. Na „zaczepkę” prowadzącego odpowiedziała ona jednym zdaniem „A dlaczego nie?”. Dziennikarz zagadnął ponownie o to, że scenarzystka wielokrotnie wypowiadała się na jej temat w mediach. Jednak niewzruszona Kożuchowska szybko zakończyła temat: „No tak, ale uważam, że każdemu trzeba dać szansę, na to, żeby się poprawił.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Kożuchowska: nie chcę sobie odbierać możliwości cieszenia się czasem spędzanym z synem

Zobacz również: