Katerina Kowalczuk na gorącym zdjęciu

Wszyscy zastanawiają się, jak skrócić sobie czas oczekiwania na trzeci sezon serialu „Zniewolona”. Najwierniejsi fani kostiumowej produkcji znaleźli już rozwiązanie. Oczywiście, od czasu do czasu można jeszcze raz przypomnieć sobie najważniejsze odcinki poprzedniego sezonu, za pomocą powtórek emitowanych w TVP. Inni zaś podglądają co słychać u ich ulubionych aktorów. Wielu fanów zaskoczyła Katerina Kowalczuk. Wszystko za sprawą gorącego zdjęcia, które pojawiło się na jej profilu na Instagramie.

Katerina Kowalczuk tym zdjęciem rozgrzewa do czerwoności

Nie ulega wątpliwości, że Katerina Kowalczuk, tytułowa Zniewolona to najbardziej rozpoznawalna postać ukraińskiej produkcji kostiumowej. W kraju nad Wisłą cieszy się zdecydowanie większą popularnością, niż w Rosji, czy chociażby na Ukrainie. Olbrzymi sukces serialu to także duża zasługa gry aktorskiej Kowalczuk, która swojego szczęścia próbuje także w amerykańskim Hollywood.

Fani z zaciekawieniem spoglądają na jej rolę w amerykańskim kinie, ale chcą też informacji co u niej samej słychać, czy jak aktualnie wyglądają losy trzeciego sezonu serialu Zniewolona. Póki co, poza szczątkowymi informacjami, że będzie to kooperacja ukraińsko-polska, a emisja zaplanowana jest na 2021 rok nie wiemy nic więcej. Katerina Kowalczuk zaskoczyła za to najnowszym zdjęciem na Instagramie. Możemy na nim podziwiać jej figurę w pełnej okazałości.

Kowalczuk w czarnym stroju sportowym wygina śmiało swoje ciało. Na fotce można zauważyć wyeksponowane, nieco uniesione do góry pośladki, a także płaski brzuszek. Wszystkiemu towarzyszy szeroki uśmiech, który nie ma się co dziwić, po takim sukcesie, nie znika z twarzy Kateriny Kowalczuk.

Trzeba przyznać, że rosyjska aktorka to jedna z piękniejszych twarzy szklanego ekranu w Polsce, jakie pojawiły się w ostatnich latach. Wydaje się więc kwestią czasu, aż połączenie piękna i olbrzymiego talentu aktorskiego sprawi, że Katerina Kowalczuk otrzyma kolejne propozycje. Ba, te już miały płynąć do niej szerokim strumieniem – chociażby z Tańca z Gwiazdami, które odrzuciła.

Zobacz również: