Z Wisły wyłowiono kolejne ciało. Według nieoficjalnych informacji zwłoki miały zostać znalezione w porcie Czerniakowskim, w pobliżu mostu Łazienkowskiego. W tym samym miejscu dwa dni wcześniej wyłowiono z Wisły ciało radnego powiatu zgierskiego z Prawa i Sprawiedliwości Tomasza Jędrzejczaka.

Późnym popołudniem w poniedziałek wyłowiono z Wisły w Warszawie kolejne ciało. Według portalu warszawawpigulce.pl zwłoki miały zostać znalezione w porcie Czerniakowskim, w pobliżu mostu Łazienkowskiego. W tym samym miejscu dwa dni wcześniej wyłowiono z Wisły ciało radnego powiatu zgierskiego z PiS Tomasza Jędrzejczaka.

– Mogę potwierdzić fakt znalezienia zwłok ludzkich oraz że trwają czynności procesowe z tym związane – powiedział w rozmowie z portalem tvp.info oficer prasowy Komendy Stołecznej Policji, nadkom. Jarosław Florczak. Dodał, że w związku z trwającymi czynnościami nie może na razie wskazać dokładnego miejsca znalezienia drugich zwłok ani podać żadnych innych bliższych informacji.

W sobotę z Wisły wyłowiono ciało zgierskiego działacza PiS Tomasza Jędrzejczaka. Warszawska prokuratura wyjaśnia okoliczności jego śmierci. – Wstępne ustalenia poczynione w toku tego postępowania nie wskazują na udział osób trzecich. Samo zdarzenie zostało zarejestrowane na monitoringu – przekazał w rozmowie z Faktem rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński.

Jak przekazali śledczy w rozmowie z Onetem, według pierwszych ustaleń Tomasz Jędrzejczak miał najpierw uderzyć się w głowę, a potem wpaść do wody. Wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek. źródło:warszawawpigulce.pl, fakt24

Zobacz również: