Do tego makabrycznego zdarzenia doszło 6 października. Głowę 19-letniej striptizerki znalazły dzieci, które bawiły się przed blokiem na jednym z osiedli w Czycie w południowej Syberii. Ciało kobiety leżało na daszku budynku. Po zabójstwie morderca wyrzucił ją z 12 piętra. Policja zatrzymała już podejrzanego ten straszny czyn.

Sprawę zabójstwa młodej kobiety opisuje na swojej stronie agencja prasowa Chita. 19-letnia ofiara była mieszkanką Czyty, pracowała w lokalnym klubie ze striptizem jako tancerka. Była także studentką. Nie wiadomo, co łączyło ją z podejrzanym 38-latkiem, którego zatrzymano po odnalezieniu ciała.

Zwłoki młodej Rosjanki zostały wyrzucone z 12 piętra. Wylądowały na daszku, który znajduje się nad wejściem do bloku, a głowa upadła na ziemię i zatrzymała się kilka metrów dalej.

Znalazły ją dzieci, które bawiły się przed budynkiem. Przed przyjazdem służb i zabezpieczeniem miejsca wiele osób uwieczniło rozczłonkowane zwłoki na swoich telefonach. Później zdjęcia i filmy pojawiły się w mediach społecznościowych.

Policja nie ujawnia, w jaki sposób zmarła dziewczyna. Do zbrodni doszło prawdopodobnie dzień wcześniej w mieszkaniu, z którego została później wyrzucona. Stróże prawa zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który wynajmuje mieszkanie w tym samym budynku. Podejrzany nie przyznaje się do winy.

Źródło: Chita,fakt.pl

Zobacz również: