Do brutalnych scen doszło w okolicach Zespołu Szkół nr 1 w Lubinie – popularnej „Ceglanki”. Tuż za bramą placówki pobiły się dwie nastoletnie uczennice. Nasza redakcja jest w posiadaniu filmu, który nakręcił jeden z uczniów – informuje portal miedziane.pl .

Na obrazie widać dwie bijące się i szarpiące młode dziewczyny. Na koniec w ruch poszły pięści. Przygnębiające i smutne jest to, że nikt z przyglądających się tej bójce uczniów nie zareagował. Wręcz przeciwnie – niektórzy się śmiali, kibicowali. Wkroczył dopiero jeden z nauczycieli, gdy sytuacja zrobiła się już naprawdę bardzo niebezpieczna.

Ty szmato, przeproś szmato, bo cię zabije. Ty k…” – słychać na nagraniu.

Oficer dyżurny przyjął zgłoszenie o bijących się dwóch uczennicach w pobliżu jednej z lubińskich szkół. Na miejscu pojawił się patrol policji. Jedna z tych młodych kobiet z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. W tej sprawie funkcjonariusze zabezpieczyli materiał filmowy, trwają ustalenia, w jakich okolicznościach doszło do tego incydentu i jaki był jego powód. Całość materiału zostanie przekazana do Sądu Rodzinnego i dla Nieletnich – powiedziała nam Sylwia Serafin, oficer prasowy lubińskiej policji.
źródło: miedziane.pl

Zobacz również: