zdjęcie ilustracyjne, fot. Policja
Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Rejonowej Policji Warszawa II prowadzą czynności identyfikacyjne n/n zwłok mężczyzny, który zmarł w dniu 16 grudnia 2018 r. w Klinice Kardiochirurgii CSK MSWiA w Warszawie przy ul. Wołoskiej 137, gdzie został przywieziony przez załogę pogotowia tego samego dnia z ul. Czerniakowskiej 22.

Załoga karetki pogotowia została wezwana do mężczyzny który leżał pod blokiem przy ul. Czerniakowskiej 22. Gdy ratownicy przybyli na miejsce znaleźli mężczyznę, który był zakrwawiony. Mężczyzna został przewieziony do szpitala MSWiA na ul. Wołoską gdzie następnie zmarł.

Rysopis mężczyzny: wiek: od 50 do 60 lat, wzrost: 185 cm, sylwetka: wysmukła, oczy: nieznane, włosy szpakowate proste, twarz: okrągła, czoło: niskie, nos: mały, szeroki.

W dniu odnalezienia mężczyzna ubrany był w kurtkę czarną z napisem Parka, spodnie koloru czarnego, koszulę w kratę koloru czerwono – brązowo – różowego, buty trzewiki koloru brązowego

Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II tel. (22) 603-92-50, (22) 603-92-52, mailowo na adres oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji.
KSP

Zobacz również: