Zaczepił spacerującą kobietę, a potem dotknął ją w miejsce intymne. Teraz poszukuje go policja. Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu, kim był mężczyzna, który kilka dni temu napadł na kobietę w Lesie Kabackim.

Do zdarzenia doszło 13 września około godziny 10 w Lesie Kabackim w Warszawie. Dwie godziny później na miejsce zostali wezwani policjanci. Zgodnie z relacją poszkodowanej kobiety, nieznajomy zaczepił ją, gdy ta była na spacerze z psem. – Zaczął niezobowiązującą rozmowę na temat pogody i psa. Kobieta nie była zainteresowana rozmową i odeszła, ale mężczyzna poszedł za nią, po czym dotknął ją w miejsce intymne – powiedział sierż. szt. Karol Gruda z KRP II w Warszawie.

Kobieta odepchnęła mężczyznę i zaczęła krzyczeć. Wówczas uciekł.

Postępowanie jest prowadzone w kierunku „innej czynności seksualnej”. Służby proszą o pomoc w ustaleniu, kim mógł być napastnik.

Z rysopisu podanego przez pokrzywdzoną wynika, że mężczyzna ma około 35-40 lat, około 170 centymetrów wzrostu i jest łysy. W chwili zdarzenia był ubrany w czarny t-shirt, czerwone bądź pomarańczowe spodenki sportowe przed kolano, sportowe buty. Nosił łańcuch na szyi. Mężczyzna miał też charakterystyczną prawą dłoń, którą wykonywał nienaturalne ruchy – tak, jakby nie mógł rozprostować palców.

źródło:radiozet.pl

Zobacz również: