Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Mińsku mazowieckim prowadzą poszukiwania za zaginionym Maciejem Andrzejem Malesą. Mężczyzna 18 sierpnia b.r. wyszedł z domu i do dnia dzisiejszego nie skontaktował się z nikim z rodziny. Pod koniec sierpnia przebywał na terenie Zawiercia w woj. śląskim.

Policjanci mińskiej komendy poszukują Macieja Andrzeja Malesę lat 38 z Mińska Mazowieckiego. Jak wynika z przyjętego zawiadomienia, mężczyzna wyszedł z domu 18 sierpnia b.r. i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wcześniej kilkukrotnie opuszczał rodzinny dom, by po kilku tygodniach powrócić.

W dniu zaginięcia ubrany był koszulkę koloru granatowego, spodnie jeansowe i sportowe buty. Maciej Andrzej Malesa ma ok. 180 cm. wzrostu, waga ok. 90 kg. szczupłej budowy ciała, ciemne proste włosy zaczesane na lewą stronę, oczy zielone twarz owalna.

Policjanci apelują do osób, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim pod nr tel. 25 759 72 00, ew. z numerem alarmowym 112, można także przesyłać informacje droga mailową na adres: oficer.prasowy.minsk-maz@ksp.policja.gov.pl

Zobacz również: