dav

Sopoccy kryminalni, dzięki informacjom otrzymanym po publikacji komunikatu, ustalili i zatrzymali na terenie Gdyni 23-latka podejrzewanego o doprowadzenie przemocą kobiety do obcowania płciowego. Mężczyzna obecnie przebywa w policyjnym areszcie.

O tej sprawie pisaliśmy wczoraj. Od lipca 2017 roku Prokuratura Rejonowa w Sopocie prowadzi śledztwo w sprawie doprowadzenia przemocą kobiety do obcowania płciowego. Zdarzenie miało miejsce w jednym z hoteli na terenie Sopotu, a pokrzywdzoną jest obywatelka Norwegii. W trakcie wielomiesięcznego śledztwa śledczy m.in. badali ślady zabezpieczone w trakcie postępowania, przesłuchali świadków, analizowali zabezpieczone zapisy monitoringów z różnych miejsc na terenie Sopotu, otrzymali materiały zleconych czynności w ramach międzynarodowej pomocy prawnej i ustalili, że związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek został opublikowany.

Wczoraj w nocy sopoccy kryminalni, dzięki informacjom otrzymanym po publikacji komunikatu, ustalili i zatrzymali na terenie Gdyni 23-latka podejrzewanego o doprowadzenie przemocą kobiety do obcowania płciowego. Mężczyzna nie ma stałego miejsca zamieszkania.

Zaraz po zatrzymaniu został doprowadzony do sopockiej komendy i osadzony w policyjnym areszcie.

Czynności w sprawie cały czas trwają, nadzoruje je Prokuratura Rejonowa w Sopocie.

źródło:KMP Sopot

Zobacz również: