Policja w Sopocie opublikowała wizerunek mężczyzny, który ma związek ze sprawą gwałtu na Norweżce. Do zdarzenia doszło w lipcu 2017 roku. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę, jest proszony o kontakt z policją.

Prokuratura Rejonowa w Sopocie prowadzi śledztwo w sprawie doprowadzenia przemocą kobiety do obcowania płciowego. Na polecenie prokuratury publikujemy wizerunek mężczyzny mającego związek z tą sprawą. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z prokuraturą lub Policją.

Prokuratura Rejonowa w Sopocie prowadzi śledztwo w sprawie doprowadzenia przemocą kobiety do obcowania płciowego. Zdarzenie miało miejsce w lipcu 2017 roku w jednym z hoteli na terenie miasta, a pokrzywdzoną jest obywatelka Norwegii.

W wyniku wielomiesięcznego śledztwa, w trakcie którego m.in. badano ślady zabezpieczone w trakcie postępowania, przesłuchano świadków, analizowano zabezpieczone zapisy monitoringów z różnych miejsc na terenie Sopotu oraz otrzymano materiały zleconych czynności w ramach międzynarodowej pomocy prawnej ustalono, że związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Mężczyzna w chwili zdarzenia miał ok. 25 lat, ok. 180 cm wzrostu, był szczupłej budowy ciała, o jasnej karnacji ciała, miał włosy krótkie koloru ciemnego.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr (58) 5216222 (całodobowo), (58) 5216283 (sekretariat wydziału dochodzeniowo-śledczego), (58) 5216230 (prowadzący sprawę), bądź zgłaszając się do Prokuratury Rejonowej w Sopocie przy ul. A. Grottgera 3-5, tel. (58) 5510922 lub najbliższej jednostki Policji.

KMP Sopot

Zobacz również: