Policjanci mińskiej komendy, prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mińsku Mazowieckim, śledztwo w sprawie dwóch zdarzeń o podłożu seksualnym. Funkcjonariusze poszukują mężczyzny, który może mieć związek z tymi dwoma czynami.

Prezentujemy opracowane w laboratorium kryminalistycznym dwa portrety pamięciowe mężczyzny. Ktokolwiek może pomóc w ustaleniu personaliów, proszony jest o kontakt z oficerem dyżurnym mińskiej komendy.

Pod koniec maja i czerwca, na terenie Mińska Mazowieckiego miały miejsce dwa zdarzenia o podłożu seksualnym. W przypadku obu tych czynów związek z nimi może mieć ten sam mężczyzna.

W tej sprawie wszczęte jest śledztwo prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Mińsku Mazowieckim. W ramach prowadzonego postępowania opracowano dwa portrety pamięciowe podejrzewanego.

Mężczyzna jest w wieku ok. 20-30 lat, dobrze zbudowany, wysoki, włosy ciemne krótkie, na policzku blizna, znamię, która nie przylega do ust.

Każdy kto posiada informacje mogące pomóc w ustaleniu personaliów osoby prezentowanej na portrecie pamięciowym, proszony jest o kontakt z oficerem dyżurnym mińskiej komendy pod numerem telefonu 25 759 72 00. Informacje można także przekazywać drogą mailową na adres oficer.prasowy.minsk-maz@ksp.policja.gov.pl.

KPP Mińsk Maz.

Zobacz również: