Policjanci z komisariatu w Wawrze poszukują zaginionego 34-letniego Tomasza Rowickiego. Mężczyzna 3 lipca 2019 roku wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił ani też nie nawiązał kontaktu z nikim z bliskich.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Wawer prowadzą poszukiwania 34-letniego Tomasza Rowickiego.

Mężczyzna ma około 168 cm, krępa budowa ciała, włosy krótkie, widoczne zakola, na twarzy zarost w postaci wąsów i brody. W chwili zaginięcia ubrany był: spodnie jeansowe niebieskie, czapkę z daszkiem koloru khaki, czarne buty sportowe, bluzę dresową koloru granatowego.

Znaki szczególne- blizna na lewym policzku.

Mężczyzna 3 lipca 2019 roku około godz.12.00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie powrócił do domu, ani też nie nawiązał kontaktu z nikim z bliskich.

Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu mężczyzny prezentowanego na zdjęciu.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego komisariatu w Wawrze tel. (22) 603-23-01 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: komendant.krp7@ksp.policja.gov.pl.
KSP

Zobacz również: